Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel négy hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel négy hónapja vagyunk együtt, és még most sem érzem hogy szerelmes lenne belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Más párokat látva nem tudom eldönteni, hogy bennem van-e a hiba, vagy ő szerény és nem elég érzelem kimutató ahhoz, hogy néha odabújjon, magától csókoljon meg, ölelgessen. Ismerőseim két hete jöttek össze és olyanok, mint a gerlepár. Én hihetetlenül megőrülök a lányért, nagyon rossz lenne nélküle lenni, de ezt én úgy érzem, hogy csak felőlem igaz. Persze vannak pillanatok, amikor kimutatja, de egyes szituációkban, mintha idegenek lennénk. Amikor társaságban vagyunk, mindenki olyan jól el van a barátnőjével/pasijával, ő meg olyankor nem szeretne velem lenni.

Egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor mondta hamarabb hogy "szeretlek". Kezdek hozzászokni hogy olyan "idővel hozzászokó" típus, de könyörgöm, négy hónapja, és ugyan az. Kérjek tőle szünetet? De még egyszer, én nagyon-nagyon szeretem. Lehet hogy nem szerelmes. Én az vagyok. Szakítsak vele? Még látok jövőt benne ha ő is úgy érezne mint én, de így ez nem mehet.



2016. aug. 2. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint az exem csak neki ez fel se tunt...

Szexeltetek mar?

2016. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, 17 vagyok, ő pedig 16.
2016. aug. 2. 23:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem sexelni kéne :) Feldobná a kapcsolatot és ha azt se élvezi meg te sem akkor lépj tovább :) Fesleges erőltetni. Vagy esetleg még azt is lehet,hogy csináld azt amit ő és lehet hogy észbe kap
2016. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt a probléma, hogy én mindent élvezek, amit csak vele csinálhatok, egyszerűen imádom. A másik meg, hogy mostanában úgy nyeltem ahogyan ő köpött, mindent megtettem amit kért, oda mentünk ahova akart, mindig elmentem hozzá amikor egyedül volt. Nem tudom mit tehetnék. Ha mások 2 hét alatt szex nélkül ilyen jól elvannak, ő miért nem tud mutatni némi érzelmet?
2016. aug. 3. 00:16
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 : Ne javasolj már ilyet 16 éveseknek....
2016. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy a szex megoldást jelentene, majd szexeltek, ha úgy érzitek, készen álltok rá. De mi lenne, ha neki is elmondanád az érzéseidet, és megkérdeznéd, miért viselkedik így? Nem nekitámadva vagy számon kérően, csak szépen normálisan, ahogy itt is leírtad. Lehet, hogy ő is szerelmes, csak nem meri kimutatni. De lehet, hogy tényleg nem az. Valami csak kiderül, ami alapján lehet továbbmenni. :)
2016. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 szerintem már annyi idősen már simán :) Nagy gyerekek már.

Amúgy igen sokat tesz az is ha leültök és megbeszélitek :)

2016. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De a szex nem nagy gyerekeknek való.

Majd ők szépen eldöntik.

2016. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ugyan ez volt velem és a barátommal. Nem nagyon szerettem ha mások előtt ölelgetett, fogta a derekamat vagy puszilt meg. Azt sem nagyon tűrtem ha a kezemet fogta. Ez mind azért volt mert nem voltam tisztában az érzéseimmel és nem is szerettem igazán. Szerintem nála is ez lehet a probléma. A mi kapcsolatunk így nem tartott sokáig 5 hónapig voltunk együtt. De ettől Függetlenül lehet a tietek idővel működni fog. 17L
2016. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Itt a probléma, hogy én mindent élvezek, amit csak vele csinálhatok, egyszerűen imádom. A másik meg, hogy mostanában úgy nyeltem ahogyan ő köpött, mindent megtettem amit kért, oda mentünk ahova akart, mindig elmentem hozzá amikor egyedül volt."


jól mondtad itt a probléma. nem gondolkoztál azon hogy túlzásba viszed? hogy ő is látja mennyire görcsölsz az egészen? ő is érez valamit különben már rég lepattintott volna. ne akarj minden percet vele tölteni, ne lesd minden óhaját. lehet hogy szeret téged csak nagyon megváltoztál mióta fülig belezúgtál, és mivel szerelmes vagy csak azzal foglalkozol hogy szereted és hogy szeressen téged. találkozzatok amikor úgy van, és nem romantikáz, ne lógj a nyakán ne csókold meg folyton csak élvezzétek egymás társaságát ha többet vagyok akkor a barátokét is, ne kettőtökről szóljon a világ. a nők szeretik a romantikát és ha egy srác komolyan veszi a kapcsolatot, de azt nem ha túlzásba viszi. (sok ember bele szeret valaki egyéniségébe és külsejébe, aztán mikor a másik fél szerelmes lesz tudta nélkül másképp viselkedik pont azért mert szerelmes, nem kell love story ahoz hogy szeressétek egymást és boldogok legyetek) szóval a lényeg, húzd be a féket, és csak élvezd. 21/F

2016. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!