Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz ha a "testesebb"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a "testesebb" lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdtem serdülni jöttem rá ,hogy én az úgymond elvárt testalkatú soványos, esetleg izmos lányoknál jobban szeretem a csúnyán fogalmazva kövérebb lányokat. Gondolok itt esetleg 80-90 kilós csajaszikra, de egy ilyen 170 centis 100 kilós csajt is simán bevállalnék:3. Én nemtudom lehet hogy ez csak az én rossz perverzióm, lehet bennem van a hiba, de egyszerűen csak az ilyen lányokra izgulok fel a normál testalkatúakra sokkal nehezebben és nem is annyira élvezem. A kérdésem csak az lenne hogy ezt mennyire lenne gáz felvállalnom ismerőseim között?:/ bocsánat a teltebb alkatú lány olvasóknak ezzel nem őket akarom megsérteni, csak a köreimben mindenki a sovány lányokért van oda és félek, hogy elítélnének ezért :(

2016. aug. 3. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, szerintem ez nem elítélendő, te ízlésed, te tudod.:)
2016. aug. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Te életed, éld úgy ahogy neked jól esik
2016. aug. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem gáz :) sokan vannak akik inkább a duci lányokat szeretik.
2016. aug. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz hogy gyerekként azt sem tudod hogy mit beszélsz!
2016. aug. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem is bejonnek bar en 80 fole nem nsgyon mennek
2016. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nekem is a teltebb alkatú lányok tetszenek, és én is kicsit furának érzem magam emiatt... :/


Bár azért szerintem 100 kiló már kicsit sok, de szerintem is sokkal vonzóbb egy ducibb lány mint egy csontsovány :)

2016. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha ők tetszenek. Nekem is személy szerint nekem is jobban bejönnek mint a csont soványak. ;) Bár én 100 kiló fölé is bátran mennék. :)
2016. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most az összes fiú azt írja hogy beválaná meg még menne 100 kg. fole.De ha a való életben egy ducibb csaj kezedményezne nálatok akkor is ez lenne a véleményetek?Talakoztam már olyan sráccal aki azt írta hogy 'jajj ő mennyire szereti a duci lanyokat'.

Aha.A Lóf**t!!

Most nem szeretnék álatalánosítani mert lehet hogy nem az osszes fiú ilyen.De engem a sors mindig kamugépekkel dobott össze edig.


Egy Duci Csaj

2016. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darwel ***** válasza:

Az a gáz ha " bevállalnád " , te mártír , ez kényszer ?

Mert akkor elég demagóg amit írsz :)

2016. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!