Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komoly szándékai lehetnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szándékai lehetnek a fiúnak?

Figyelt kérdés

5 hónapja megismertem egy fiút, aki kollégista és abban a városban tanul, ahol én, de nagyon messze lakik. Mivel tanév vége előtt kezdtünk el beszélgetni, ezért nem is találkoztunk, mert nem mondtuk, de tudtuk mindketten, hogy nem lenne jó elkezdeni randizgatni, mert jön a nyár, amikor nagyon messze leszünk egymástól és nem tudunk majd látni egymást. Viszont körülbelül két hete mégis találkoztunk. Azóta is beszélünk minden egyes nap.Még sosem beszéltünk erről, de szerintem ő szeptemberben szeretné komolyra fordítani a dolgokat. Legalábbis remélem, mert én nagyon megkedveltem. És tetszik benne, hogy már lassan fél éve beszélgetünk, ez alapján azt gondolom, hogy komoly szándékai vannak velem, szerintetek?

Nem hiszem, hogy valaki unatkozásból beszélget egy másik személlyel ilyen hosszú ideig.



2016. aug. 3. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van arra utalo jel hogy bejosz neki? Megdicseri a kulsod, le akar smarolni... Stb?

Mert ha nincsenek akkor komoly szandekai vannak a baratsagra...:/

2016. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze, már mondta, hogy nagyon tetszem neki, meg szokta a külsőmet dicsérni :)
2016. aug. 3. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, szerintem van rá esély, hogy komoly szándékai vannak. :)
2016. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is van kozos jovotok :D

Csak eddig a tavolsag miatt nem tette meg azt a lepest. De hamarosan eljon az a pont amikor megkerdezi h leszel a baratnom? (:

2016. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Eddig nagyon kételkedtem, de jól esett a megerősítés! :)
2016. aug. 3. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy szeretne tőled valamit. Hogy mit, az majd attól függ, hogy mire vagy alkalmas partner.

Egyébként hány évesek vagytok?

2016. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk:)
2016. aug. 5. 09:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor komolyak a szándékai. Komolyan meg akar dugni. :-))

Viccet félretéve: ne az ő szándékaival foglalkozz. Neked kell olyan nővé érned, hogy a fiú ne csak szexobjektumot lásson benned, hanem potenciális TÁRSAT.

2016. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!