Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a fiúnak komolyak a szándékai és nem csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, értelmes, aranyos fiú. Az egész randink alatt bókolt,bújt hozzám, búcsúzáskor pedig megcsókolt. Én viszont nem merem elbízni magam, mert mi van akkor, ha csak megfektetni akar? :\ Honnan lehet tudni, hogy komolyan gondolja ezt az egészet? Rákérdezni még nem akarok.


20/L


2013. aug. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
észre fogod venni rajta, több randi után,h. mik a szándékai
2013. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Didiiayer ***** válasza:
Hát ez a legtöbbször csak idővel derül ki.
2013. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
idővel kiderül, ha nem nyomul nagyon és nem siettet semmivel, akkor komoly lehet
2013. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez volt a második talink. Nem az a nyomulós típus, legalábbis nem olyannak ismertem meg. De nem akarok megint pofára esni, hogy megkedvelem, neki meg csak pár menetre kellenék. :\
2013. aug. 1. 18:49
 5/6 gabu88 válasza:

Inkább légy óvatos..ne 2 hétnyi kapcsolat után feküdj le vele hanem ink 2-3 hónap..v több..:)

Én azt mondom h ha nagyon tapiz 2 hét előtt akkor tuti h csak megfektetni akar ink akk szólj rá h nem..még nem..ha besértődik akk meg nem is szeret igazán..:/

szurkolok neked..:)

2013. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na?Mi lett?
2013. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!