Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lett-e volna vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lett-e volna vele beszélgetnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy fiú aki 1éve volt 7-es és elkísért a sarokig állandóan suli után és mindig amikor meglátott mosolygott rám..és én nem annyira foglalkoztam vele az elején mert nem is tudtam h mit érzett irántam.. De kb. olyan pár hónapra rá már észrevettem és folyamatosan rá gondoltam nem tom miért és szép lassacskán beléestem..:/ és tervezgettem h rá fogok írni de féltem h mit fog reagálni rá+a barátnőim is azt mondták h ne fussak egy fiú után mert az "könnyűvérű lánykára vall"... Beszélgetni meg nem igazán tudtam mert mindig a haverjaival volt és hát ők engem nem annyira bírtak...:/ tavaly ősszel ismét találkoztunk és én azt vettem a fejembe h most már rá fogok írni de az fordult meg a fejemben:"ha igazán akart volna tőlem valamit akkor már rég megtette volna h felvette volna velem a kapcsolatot.." Most kétségek vannak a fejemben mert ha igazán akart volna tőlem vmit már megtette volna de lehet h csak félt vagy, tőlem várt valami jelet de én mégis mit? Szeretem de nem tudom h ezt hogyan visszonyozzam h azért ne is legyen kihívó.. Talán mégis jobb lett volna hogyha ráírtam volna kezdetben cs egy sziával és hogy mi újság, v neki kellett volna ezt már megtennie..

2016. aug. 3. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát most 14 éves vagy. Saccra. Furák vagytok, ti mai fiatalok. Én 14 évesen azt vártam, hogy legyen olyan délelőtt 10 óra, és végre találkozhassak a barátaimmal, és focizzunk, szám-háborúzzunk, alapvetően hülyéskedjünk. 14 évesen még számítógépem sem volt, 16 voltam, hogy kaptam egyet. :D 24 évesen le vagyok döbbenve, hogy mekkorát fordult a világ pár év alatt. Miért lett ennyire fontos a csajozás/pasizás? Miért nem akartok gyerekek lenni? Ne akarjatok ilyen hamar felnőni, mert sok felelősséggel jár, és évente 20 nap szabitok van, amit nem lehet egybe kivenni. Örülj ha 1 hetet kapsz. Ismerkedj inkább a világgal, gyűjts információkat. Ha jól sejtem most mész 8.-ba, pályaválasztás előtt vagy, gondolkozz inkább azon, hogy milyen irányba szeretnél tovább, mi lenne az ami érdekel.

Ne akarj beállni a sorba, hogy hogyha Kis Julcsinak van barátja, akkor neked is kell. És ha Kis Julcsinak 15 évesen becsúszik egy gyerek, akkor majd neked is kell? Ez kisarkított, tudom, meg te ennél sokkal komolyabb vagy, stbstbstb De sok minden el tudja venni az ember eszét. Nem vagy még lemaradva semmiről, bőőőven van időd csalódásokat szerezni, ne sürgesd.

2016. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.Szerintem tényleg nem szabad futni egy srác után. Ha vársz válaszra, remélem akkor evvel segítek: Szerintem az a könnyűvérűség, ha túlságosan nyomulsz és tálán kínálod magad. Ha úgy érzed még mindig ezeket a dolgokat csinálja nyugodtan írj rá egy "sziát". Ez pusztán barátiasnak tűnik és ha a srácot érdekled reagálni fog. Szerintem beszélgess vele, mosolyog rá és ha látod h nagyon nézz, akkor te is nézz a szemébe. Ezt hívják szemezésnek. És ha faccen írogatok, ne rögtön kérdez rá. Inkább hagyd hogy ez a téma magától jöjjön. Vagyis ha azt érzed hogy miután rendesen tudtatok beszélgetni tedd fel mondjuk azt a kérdést h "mit gondolsz rólam?" VAgy valami hasonló. Bár ha van benne elég bátorság ő fog kezdeményezni. De ne add azért könnyen magad. mert a végén csak egy játékszeren fog tekinteni.

17/L

2016. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!