Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már 5 hónapja itthon kell...

Már 5 hónapja itthon kell ülnöm, mert az amúgy is meglévő betegségem szövődménye miatt egyelőre nem mozdulhatok ki, szerintetek hol lenne mégis érdemes beszélgetnem lányokkal, mert megőrjít, hogy nem tudok újakkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2014. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
bárhol! egy próbát megér itt is! csak ne a betegségeddel kezd az ismerkedést!
2014. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Részvétem! Én csak két napig feküdtem nátha miatt otthon, de azt hittem bedilizek a 4 fal között.
2014. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress az érdeklődésednek megfelelő fórumot/játékot/chatet, ott biztos találsz szimpi lányokat :) (én is így ismerkedtem meg sok jó fej netes ismerőssel).
2014. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elég legyen annyi, hogy életem végéig együtt kell vele élnem, de inkább megtartom titoknak. Kezem, lábam, szemem, fülem azért megvan. Csak most itthon kell lennem ( még pár hónap ), az egyetemet is abba kellett hagynom miatta.
2014. jan. 6. 13:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Merre lehet ilyen fórumokat találni?
2014. jan. 6. 13:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocs,de engem érdekelne,hogy mi a betegséged.
2014. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha privátban rámírsz elmondom részletesebben, de ennyire nyílvánosan nem szeretném.
2014. jan. 6. 13:41
 9/15 anonim ***** válasza:

(4.vagyok)

Nem tudom mi az érdeklődési köröd :) ,kocsi,festés,akármi... De ezeknek biztos van pár honlapjuk,beregisztrálsz és uccu neki.Én amúgy annó amikor nyelvet tanultam interneten,elég sok külföldi akart velem levelezni,beszélgetni,és így lett pár ismerősöm :).

2014. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es: Sci-Fi rajongó vagyok :D De ez általában ilyen fiús dolog, de ha találnék egy olyan lányt, aki szereti a sci-fi-ket, annál inkább boldogabb lennék. Szeretem még a könyveket ( Fantasy, Kaland témában ), amúgy ha valaki tud ajánlani jó fórumot örülök neki :)
2014. jan. 6. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!