Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés újra szerelmesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés újra szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a második szerelem milyen? Mikor túl vagy az első/előző barátodon hogy tudsz újra szerelmes lenni? És ugyanúgy érzel az új iránt mint az első iránt vagy ez erősebb/gyengébb?

2016. aug. 5. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az első kapcsolatom után nem igazán akartam kapcsolatot,soha többé nem akartam szerelmes lenni.Majd 1 évvel később megismertem a mostani páromat ,és őszintén kijelenthetem sosem szerettem eddig úgy senkit mint őt ,teljes mértékben imádom :) Én a másodikat sokkal jobban szeretem mint az elsőt valaha ^^ De ettől függetlenül ,ez emberfüggő valaki az elsőhöz ragaszkodik jobban ,és hasonlítgatja össze a másodikkal ,de valaki fordítva. :)
2016. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a "jelenlegi" szerelmet érzed a legerősebbnek és legigazabbnak -ez a szerelem lényege :)
2016. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig változik, egyik erősebb másik gyengébb, nem szerethetsz 2 embert ugyanúgy.


Nekem volt már 3 barátnőm, de mindvégig egy olyan lányba voltam szerelmes, akivel nem tudtam összejönni. Nyilván a barátnőimet is szerettem, de egyik sem volt olyan tökéletes mint az akivel nem jöttem össze.

2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha túljutsz az első szerelmeden és betoppan egy új az életedbe, hidd el, őt is ugyanolyan szerelemmmel fogod szeretni, még lehet jobban is, mint az előzőt. :) Nálam így volt, túljutottam az első szerelmemen vele, és mégjobban szerettem, mint az előzőt. Sajnos vele is vége lett, már túl vagyok rajta, de nagyon nehéz volt őt elfelejtenem, nehezebb volt mint az első szerelmemet...
2016. aug. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem véletlenül mondják, hogy a szerelem vak (és elvakít). amikor szerelmes vagy, akkor nem látsz tisztán, csak a szerelmeddel foglalkozol és minden másnál erősebbnek érzed. beleértve az előző szerelmeket is, amik már elmúltak. ha nem sikerül túltenned magad egy szerelmen, de közben mással kezdesz kavarni, akkor előfordulhat, hogy valaki más iránt is érzel valamit és akkor az új lehet, hogy nem olyan erős, de itt nem is új szerelemről van szó, hanem kicsit az elsődleges vonzalom pótlásáról, helyettesítéséről, gyakran érzelmek kivetítéséről.
2016. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!