Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok? 13/L

Figyelt kérdés
Már 2 éve bélé vagyok zúgva de még nem vett rá a lélek hogy elmondjam nekeki! Attól félek hogy ő nem szeret engem és megtudja ezt az egész iskola( mert az nagyon ciki lenne:( ).szerintem csak arra várok hogy ő mondja el nekem, de attól félek nem fogja. Ti mit tennétek a helyemben?

2016. aug. 6. 05:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Aludnék, mert nyári szünet van.

Viccet félretéve,ha elég erősek az érzéseid,akkor legyél rájuk büszke. Állj a fiú elé, mondd meg neki. Ha az egész iskola megtudja ciki lesz? Csak akkor, hogyha te megpróbálod javítani, hogy nem is igaz, vagy akkor,hogyha hagyod magad ezzel cseszegetni.

Viszont ha ennyire sem vagy képes, akkor még nagyon nem neked való a fiúzás. És akkor ez nem is igazi szerelem.

2016. aug. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az 1-es kommentelőnek igaza van
2016. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fizikiwi ***** válasza:
Miért ciki ha szerelmes vagy? Amúgy mondd el neki hajrá! Meg ha tetszik, akkor tuti megbízható srác nem? Mondd el, legrosszabb esetben nememt mondd.
2016. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű elképzeléseid vannak neked a szerelemről. Nem vagy elég érett, hogy komolyanelkezdj ezen gondolkozni. Lehet maszatolni, gyerekesen kijelenteni, hogy "ő a pasiiiim!", de lehet, hogy erre nem szívesen fogsz később visszaemlékezni. A veled egykorú fiúk egyébként is sokkal éretlenebbek, még a lányoknál is, lehet, hogy a srácban fel sem merült a barátnő gondolata. Elég béna, hog azért vársz már két éve, mert ciki ha megtudják az iskolában. Nem hiszem, hogy ez neked való lenne, várj egy pár évet, de ne a srácra, hanem az ilyen igényekre. 11 évesen nekem is volt egy ilyen esetem. "Halálosan" "szerelmes" voltam egy osztálytársamba, két évig foglalkoztam ezze a hülyeséggel, aztán elmúlt. Azért, mert rájöttem, sokkal értelmesebb vagyok nála. Ha akkor összejöttünk volna, tuti elszaródott volna egy év után, ha nem előbb. És két évem elment erre! Így visszagondolva legszívesebben felpofoznám akkori énemet.
2016. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszojat
2016. aug. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!