Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régen szerelmes volt belém,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen szerelmes volt belém, mára fordult a kocka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem kellett egy fiú, neki nem kellettem. Aztán túlléptem rajta, akkora ő szeretett belém 2-3 évre. Nekem van barátom, vele barátok voltunk. Időközben lett egy másik szerelme és lecseréltnek érzem magam, még ha ez birtoklási vágynak tűnik is. Eddig ebből nem is csináltam nagy dolgot, mert jogtalannak tartottam volna a feltevésem. Ám találkoztam vele és a barátnőmmel hármasban és táplálni kezdtem valami erős érzelmet felé. A barátnőm ezt írta: "Az, hogy FIÚ tetszik neked, jó egy biztos pontnak, de BARÁTtal ez szerelem..

Mindkét részről.

Csak BARÁTnál ugyanaz van, mint nálad

Tetszik neki a RIVÁLIS

De a nézése szerelmes volt."

( a nagybetűk kódnevek, csak hogy egyértelmű legyek )

nagyon eltávolodtunk a BARÁTtal egymástól, azt hittem a találkozás után minden újra a régi lesz, ezt láttam a szemében is. De azóta ismét szarik a fejemre.Leszek vele egy hetet táborban, majd ott hátha rendeződnek a dolgok, elszeretném mondani neki mit érzek.

Jól teszem ezt így? A barátom (FIÚt) nagyon szeretem, mégis egy kicsit szeretnék BARÁTtal lenni.

Egyáltalán mit mondjak neki? Szerintetek lehetséges hogy megint minden a régi lesz és nem RIVÁLISt fogja szeretni?

Köszönöm ha elolvastad! A válaszodat előre is köszönöm! :)



2016. aug. 3. 21:35
 1/4 A kérdező kommentje:
A BARÁTtal lettünk barátok (rögtön a kérdés elején nem egyértelmű)
2016. aug. 3. 21:39
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen mindent vele beszéltem meg, ő várt rám, most meg szarban vagyok és nincs kinek elmondanom.
2016. aug. 3. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem hagyd! Nekem is volt ilyen kapcsolatom es a vegere nagyon meguntam . Mire kuzdottem a lanyert es meglett akkor leszartuk egymast... Idokozben kiderult hogy egy kis liba mert rajtakaptam hogy egy masik sraccal setalgat stb... Tehat sztem hagyd. Ugyis jonnek majd a pasik akikkel szeretni fogjatok egymast :)

Amugy meg ha nem tudod kibeszelni a dolgokat ram nyugodtan irhatsz :) Mivel vadidegen vagyok lehet hogy jobban is kitudnank beszelni akarmit :)

15/F

2016. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is volt már hasonló, biztos voltam benne hogy nem ezért megmondtam neki hogy max barátok, és azook maradtunk.
2016. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!