Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régen rengeteg lány érdeklődés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen rengeteg lány érdeklődését felkeltettem, újabban viszont semmi. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 éves vagyok. 15-16 éves koromban kb egy másfél évig rengeteg lánnyal volt dolgom. Körülbelül mostanáig 20-30 lánnyal volt minimum csók, ebből kb 20 az említett időszakban.Akkoriban nagyon ,,menőnek" és felkapottnak számítottam, a nevem/hírem mindig megelőzött, a bulikban, suli folyosón mindig éreztem a tekinteteket, rengeteg ismerősnek jelölés, kisebb lányok nevemet irkálták a padra, mindig szóban forogtam.Egyszerűen kis túlzással minden második lánynak megtetszettem, legalább havonta mással kavartam.Az elmúlt években (kb 17 éves koromtól kezdve) viszont vége az egésznek. Mintha kivették volna belőlem a mágnest, az égvilágon semmi érdeklődést nem mutat felém senki. Valaki esetleg fejtegetne velem egy picit h mi történhetett? :) persze ehhez engem is ismerni kell, készségesen válaszolok minden kérdésetekre :)
2016. aug. 6. 21:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
Gondolom a belsőd változott...
2016. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
utólag visszagondolva szerintem pont hogy akkor voltam egy karizmátlan, r.ejszoló kis p.öcs. Azóta nagyon ,,benőtt a fejem lágya" :)
2016. aug. 6. 21:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg nagyon elszalltal magadtol? Az ilyet te nem veszed eszre amig valaki ra nem vilagit, a lanyokat pedig a tulzott egoizmus taszitja. Persze ez csak egy tipp, tobbet kene irnod a szemelyisegedrol ahhoz, hogy pontosan megmondhassuk miert, ugyanis eddig csak a multrol irtal fokent
2016. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de látod például ez is elgondolkodtat. Nem hogy éppen akkor volt karizmám és most nincsen? (már ha abból következtetünk hogy mikor mennyire bírtak a lányok). Szerintem most sokkal férfiasabb és érettebb vagyok, de közben meg ha az ilyen jellegű visszajelzésekre hagyatkozom akkor azokból meg éppen annak az ellentéte szűrődik le amilyennek látom magam.
2016. aug. 6. 21:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindenki szerint túl egoista vagyok. Nem tudom. Az igazság az (és mondhatjátok hogy nagy az arcom) hogy én örülök hogy az vagyok aki. Mármint nagyon elégedett vagyok magammal.Minden téren van javulnom de összességében szerintem egy kompetens és jól összerakott figura vagyok. Más srácoknak kifejezetten mocsok nagy arcuk van, viszont őket meg szeretik a lányok. Nem csak úgy nekik is akad lány a hálóra, a legnagyképűbb gyökereket pont hogy kifejezetten szeretik a nők.
2016. aug. 6. 21:23
 6/17 anonim válasza:
Szerintem meleg vagy.
2016. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha meleg lennék, akkor nem vonzódtam volna sosem lányokhoz, márpedig sokan tetszettek már.Sőt, szerelmes is voltam párszor :) Ezt kizárhatjuk. Bár úgy érzem hogy most csak egy ártatlan trollkodást vettem komolyan. :D
2016. aug. 6. 21:31
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Hat kiegtel... Mar senkinek nem kellesz tudjak rólad hogy honaponkent barátnőt cserelgetsz, nem csodálom ha nem jon mar össze...
2016. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de ez az hogy egyikkel sem jártam!!!!!!!!! Nem csak a környékről nem jönnek össze a dolgok, úgy általánosságban sehol. olyan környezetben is sikertelen vagyok ahol senki nem ismeri senkimet például. (pl xy nagyváros)
2016. aug. 6. 22:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom..

Lehet a kulsoddel van valami, pl van olyan is hogy tul jol nézel ki azt a lányok nem mernek veled összejönni, mert azt gondolják hogy tul jo vagy nekik(velem is volt hasonló)

2016. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!