Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régen rengeteg lány érdeklődés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen rengeteg lány érdeklődését felkeltettem, újabban viszont semmi. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18 éves vagyok. 15-16 éves koromban kb egy másfél évig rengeteg lánnyal volt dolgom. Körülbelül mostanáig 20-30 lánnyal volt minimum csók, ebből kb 20 az említett időszakban.Akkoriban nagyon ,,menőnek" és felkapottnak számítottam, a nevem/hírem mindig megelőzött, a bulikban, suli folyosón mindig éreztem a tekinteteket, rengeteg ismerősnek jelölés, kisebb lányok nevemet irkálták a padra, mindig szóban forogtam.Egyszerűen kis túlzással minden második lánynak megtetszettem, legalább havonta mással kavartam.Az elmúlt években (kb 17 éves koromtól kezdve) viszont vége az egésznek. Mintha kivették volna belőlem a mágnest, az égvilágon semmi érdeklődést nem mutat felém senki. Valaki esetleg fejtegetne velem egy picit h mi történhetett? :) persze ehhez engem is ismerni kell, készségesen válaszolok minden kérdésetekre :)
2016. aug. 6. 21:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Régen kifejezetten jóképű voltam, azóta szemüveges vagyok (fogalmazhatnék úgyis hogy azóta nem hordok kontaktlencsét), viszont nem ebben látom a problémát, szerintem így se lettem csúnya, bár be kell látni hogy jobban biztos nem nézek ki szemüvegben.De mondom nem hiszem h ez lenne az ok. :)
2016. aug. 6. 22:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Hat a szemüveg tényleg nem lehet gond, nem tudom, hogy akkor mi:/
2016. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem így is jól nézek ki. Jó a kiállásom, állítólag a kisugárzásom is.Tuti nem ezzel van a probléma. (csak hogy még tovább ragozzam az előző kommentemet:) )
2016. aug. 6. 22:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy a híred megelőzött. Lehet, hogy a lányoknál már köztudott, hogy csak kihasználod őket, így az van már közöttük, hogy aki veled kavar, az könnyű kis ribi, és ez így már gáz. Szerintem csak te hiszed, hogy mindenki elalél tőled, mondjuk lehet, hogy kibeszélnek a hátad mögött, de most már csak negatív kontextusban jön fel a neved, kb. hogy egy kis divatmajom vagy, akinek a nők semmit nem jelentenek, a lényeg, hogy minél több legyen belőlük, hogy az egódat hizlald. Ezt észreveszik ám a nők. Ha nem is kellenek másra, csak arra, hogy meglegyen az egód, hogy milyen jó pasi vagy, akkor ne csodálkozz, hogy egy idő után sz*rba se fognak venni.
2016. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A válaszod (mármint amit feltételezel benne) teljesen logikus lenne.Nyaranta mindig egy vidéki nagyvárosban élek+dolgozok, ergó kiszakadok a megszokott közegemből.Éppen emiatt zárhatjuk ki a feltevésedet, mert elvileg ismeretlen környéken pont úgy kéne érvényesülnöm mint régen itthon.Viszont ott sem érvényesülök már sehogy.
2016. aug. 7. 15:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor eljárt feletted az idő. Nincs benned innováció.
2016. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű hogy ,,eljárt felettem az idő". Mindennek kell hogy legyen valami oka.
2016. aug. 7. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!