Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet vagy csak megmarad az egész egy álomnak? 16/L

Figyelt kérdés

Jár hozzánk házhoz egy egyetemista,21 éves srác korrepetálást tartani. Amikor itt van mindig olyan mintha zavarban lenne, olyan kényelmetlenül érzi magát vagy nem tudom :/

Nagyon aranyos, nagyon rendes velem, mindig viccelődik miközben feladatokat oldunk meg. :)

Amikor először bemutatkozott köpni nyelni nem tudtam... Teljesen odavagyok érte. :3

A kérdés: ugye van köztünk 5 év korkülönbség. Lehetségeses az hogy összejöjjek vele? Nem sok ez az 5 év?



2016. aug. 6. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érett vagy szellemileg, akkor semmi akadálya, volt már példa ilyenre, sőt, nagyobb korkülönbség is szokott lenni, nyugi..:)
2016. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok az 5 év:D

20F

2016. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szellemileg sokkal másabb vagyok mint a korombeliek. :)

Nekem nem jönnek be a velem egyidős fiúk, mindegyik ugyanúgy néz ki, nem értem a stílusokat... Semmi vonzó nincs bennünk. Mindegyik (tisztelet a nagyon kevés kivételnek) bunkó, és lekezelő. Ezt persze csakis ezekre a "menő" fiúkra értem, akik olyan sokszor mongol harcos frizurával (konty a fejtetőn) és gyönyörű idilli virágmintás ruhákat hordanak. :")

2016. aug. 6. 22:13
 4/9 A kérdező kommentje:

*mongol harcos frizurával járnak


Elnézést mindenkitől ma este kicsit fáradt vagyok már :"D

2016. aug. 6. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
ha be jöttök egymásnak nem baj! ne másoknak akarj megfelelni ha nem saját magadnak
2016. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

"Szellemileg sokkal másabb vagyok mint a korombeliek. :)

Nekem nem jönnek be a velem egyidős fiúk, mindegyik ugyanúgy néz ki, "

Két sablonszöveg egy embertől! Ez ritka.

Már az is gáz önmagában, hogy már a korrepetálást is emiatt szereted.

Amúgy látszik az írásodon,hogy gyerekes vagy. De ha nem lennél az, akkor is idős hozzád, ne reménykedj :)

2016. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Én 21 éves fiú vagyok barátnőm 15 éves. :)

1 év 8 hónapja vagyunk együtt ( pont ma 6-dikán van 8 hónapja :) )

Nagyon boldogok vagyunk együtt imádom mindennél jobban és ő is engem.

Számolj csak utána 19 voltam ő 13 mikor össze jöttünk vannak ilyen kapcsoaltok.Ha be jössz a fiúnak és normális nem csak dugásra megy mint a többség akkor van rá esély :)

2016. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem csak többnek tartod magadat mint a korodbeli fiúk, ezért téged egoistának tartanak és lekezelően viselkednek veled ezért próbálsz mással összejönni büszkeség gyanánt. Vegyél vissza az egóból és aztán rájössz, hogy semmivel se vagy több náluk, attól függetlenül, hogy ők nem akarnak 16 évesen házasságot kötni. / teló

16/F

2016. aug. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

"Szellemileg sokkal másabb vagyok mint a korombeliek. :)"


Nincs több kérdésem...

2016. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!