Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 15 éves fiú, összejöhet egy 12 éves lánnyal?
2016. júl. 17. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiú nem normális, akkor is beteges!
2016. júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. júl. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ildike17 ***** válasza:

Összejöhet, senki nem tiltja.

Az hogy gáz, az már igaz.

12 évesen még semmi nőiesség nincs benne.

Te már azon gondolkodsz, hogyan tudnál vissza venni a napi recska adagból, (elkezdtél csajok után kutatni).

Ő meg még csak most kezdi majd felfedezni magát, lehet hogy még nem is maszturbál.

2016. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mitől betegség a szerelem? Erről eddig még nem hallottam! Persze, hogy összejöhet akkor, ha a lánynak kifejezetten ez a kívánsága. Összejöhet akkor, ha ezt a lány takálta ki és ezt akarja a fiútól. Akkor viszont nem jöhet vele össze, ha a lány azt mondj, hogy nem szabad. És a fiú nem csinálhat olyat a lánynak amit a lány nem akar.
2016. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A törvény nem tiltja, de inkább ne!
2016. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Neked kell eldontened.

Ha osszejossz vele nem csinalsz semmi olyat amit o nem szeretne. Tudsz varni ra mig o is keszen all az ilyen dolgokra.

De.ha mar o is szeretne, akkor meg nyugodtan megteheted.

Az teny o meg szinte kislany te tini.

De kicsit azert gondolj bele. 3 ev korkulonbseg ilyenkor picit szamit. Mik a fontossagi sorrendjeitek? Mit helyeztek eloterbe?.

2016. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon jól vagyunk mint barátok. Sőt legjobb lány barátom és ő neki pedig én vagyok a legjobb fiú barátja. De, a kérdés azért született meg mert már többször be vallotta hogy tetszek neki és hogy mi lenne a válaszom ha úgy alakulnak a dolgok hogy járjuk akkor mi lenne a válaszom. Na, szóval, azért tettem fel a kérdést hogy mit szólnának az emberek hozzá mert, tény hogy
2016. júl. 17. 15:25
 8/10 A kérdező kommentje:
.... Mert tény hogy nekem is be jön. Érettebb a koránál, nagyon okos és szép lány. És , igazából én sem tudom hogy mit akarok tőle.
2016. júl. 17. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne masok velemenye folyasoljon be a dontesedbe :)

Nektek kell jol ereznetek magatokat egyutt..masok azt gondolnak amit akarnak. Nem az o eletuk

Ahogy jonak latod ugy donts :) ha egyutt akartok lenni hat hajra :D

Majd rajosztok idovel h jol dontottetek vagy sem

2016. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszokat. Számomra ő olyan.. Hogy is mondjam... Ő az egyetlen akiért nem is 5,hanem 10 kecskét adnék. Nagyon meg szerettem mint barát.
2016. júl. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!