Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy két fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy két fiút szeretek egyszerre? 17/L

Figyelt kérdés
Az egyik belsőleg, a másik külsőleg vonz. Tudom, hogy a szépség múlandó, és a belső érték örök, de túl fiatal vagyok még, hogy ez alapján döntsek. Viszont sehogy sem tudok dűlőre jutni.

2016. aug. 6. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egy 14-15 évesnél elgurul, de neked ezt már illene kinőni. Nem vagy ahhoz "túl fiatal" hogy a belső érték mellett döntsél.
2016. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hozzá túl fiatal.

Ez rossz kifogás.

Akinek helyén vannak az értékei és normális, az tudja,hogy a belső alapján dönt.


És még egy dolog: külső miatt senkit nem leeht szeretni. Vagy nem vagy tisztában a szó jelentésével, vagy nem tudom..


Minden esetre egyikkel sem lenne értelme összejönnöd. Már csak azért sem, hogy esélyt adj nekik,hogy egy hozzájuk való lánnyal jöjjenek majd össze.:)

2016. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha két fiút szeretsz egyszerre akkor az elsőt nem szeretted elégé mert tovább tudtál lépni rajta.
2016. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Sokféleképpen összejöhetett, hogy nem tudsz választani, de egybe gondolj bele: a párkapcsolat kettőtökön múlik.

A külsőleg vonzó srác a közös jövőben, se közeljövőben, se hosszabb távon nem fogja ezzel boldoggá tenni a kapcsolatot. Hiába vonz külsőleg, a szép külsője nem segít át a nehézségeken majd. Ahhoz igenis belső értékek közti harmónia kell.

2016. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen felszínes vagy, nem túl fiatal.
2016. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nos, először is köszönöm az őszinte válaszokat. Másrészt viszont, abban akkor sem értek egyet, hogy ilyen idősen kellene örökre társat választanom magamnak szimplán belső érték alapján. Valamint, reagálva a felszínes jelzőre: Ha valóban ennyire felszínes lennék, nem egyből a kinézet alapján döntenék?
2016. aug. 7. 09:19
 7/15 anonim válasza:

Kérdező, itt senki nem mondta, hogy örökre kéne társat választani.

Ha egyéjszakás kalandra kellene, akkor nyugodtan válassz a külső alapján.


De mi feltételeztük, hogy a "szerelem" kulcsszót azért adtad meg, mert valami üres szexkapcsolatnál többet akarsz. Érzelmi kapcsolatot is akarsz, nem csak testit, hanem talán lelkit is. Érzelmeket pedig a két szép szemével, netán kockás hasával hetekig sem fog fenntartani az, aki külsőleg vonz, nem pedig belsőleg.


A külső arra jó, hogy felkeltse az érdeklődést, de abba hamar beleun az ember. Az csak a "csomagolás" ha úgy tetszik és igazi szerelemhez nem elég. A külső alapján csak belezúghatsz, hogy aztán csalódj az emberben. De ha igazi érzelmekre vágysz, akkor kellenek a belső értékek. És írtad, hogy a másik fiúnál ezek megvannak.


Minél többet vagytok kettesben, ez annál hamarabb kibukik. Azzal meg ne is számolj, hogy "örökre választasz társat". Itt csak arról van szó, hogy amelyik belsőleg vonz, az tartalmasabb, teljesebb és szebb kapcsolatnak ígérkezik, akármeddig is tart!

2016. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jól írják előttem:.


- Ha az a kérdés, kivel feküdj le, akkor mehetsz a külsőre. Erre jó. (Ha tippelnem kell az eddigi élettapasztalatom alapján, akkor a külsőleg vonzó srác sem akar komolyan venni téged, csak egy kis testi örömöt kíván. A jól kinéző srácok, főleg ha anyagilag is jól néznek ki, inkább váltogatják a csajokat, mint hogy szerelmet keressenek.) A külsőbe nem is lehetsz szerelmes. Az csak szemfényvesztés.


- Ha az kérdés kivel lesz jobb járni, akkor menj a belső értékekért, amiket a másikban már megtaláltál.. Hidd el sok fiút találsz aki külsőre vonzó, de olyat nagyon keveset, akit belsőleg értékesnek fogsz találni és tényleg átélheted vele kölcsönös szerelmet.


Szóval egyszerűsítettem a kérdést: szex vagy szerelem kell?


Ezek közti döntéshez már biztos nem vagy túl fiatal :)

2016. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

" hogy ilyen idősen kellene örökre társat választanom magamnak szimplán belső érték alapján."

A normális emberek kortól függetlenül a belső értékeket veszik figyelembe FŐKÉNT, még akkor is ,ha NEM ÖRÖKRE választanak tásat..:)


Senki nem mondta,hogy csak a belső értékek alapján, de azok a fontosabbak.

Szóval azzal, ki csak külsőleg vonz, még annyira sem mész, mint aki csak belsőleg.


Ahhoz viszont túl idős vagy,hogy csak ennyi eszed legyen....

2016. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem, nyilván 17 évesen nem kell "örök életre társat választani". Van akinek bejön, van, akinek nem. De nem vagy túl fiatal, az viszont tény. Viszont ha te annak érzed magad, mi is a kérdés? Akkor menj ahhoz, aki külsőleg tetszik, és kész. Mindenképp neked kell eldöntened, hogy mit akarsz, mi nem dönthetünk helyetted.

A személyes tapasztalatomat elmondhatom: 2 évig voltam együtt egy sráccal, akit őszintén szerettem. A családom utálta, sok volt a vita, és a végén kiderült, hogy ő nem tudja nekem megadni azt, amire vágyom, olyan értelemben, hogy a jövőm felé vezető úton, nem jöhetne velem, így szétváltunk. 18 éves vagyok, és megtaláltam azt a férfit, akivel az egész életemet le akarom élni. Én is fiatal vagyok, hiszen lássuk be, 1 évvel vagyok idősebb.

Ha azt választod, aki csak külsőleg vonz, lehet hogy később kiderül róla (mivel a belsőjéről nem írtál semmit) hogy bunkó. Vagy csak szimplán nem tudsz beleszeretni teljesen. Ha szerelemre vágysz, akkor elengedhetetlen az, hogy külsőleg és belsőleg egyaránt szeresd. A szerelem az, amikor még a hibáit is szereted.

Ha azt választod, aki belsőleg megfogott, lehet hogy nem "villoghatsz" vele a külseje miatt (bár ismétlem önmagam: nem is kéne kérdésnek lennie) de feltételezem hogy kedves, rendes és a szíve is a helyén van. A belső érték sem örök, mert mindenki változik, DE többet ér, mint a külső. Viszont ha vele nem tudnál együtt lenni, mert taszítana a külseje, akkor nincs kérdés ismét.

Az a baj hogy ennél több információ kéne, mert így csak találgatunk, hogy mi a baj.

2016. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!