Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre kettőt szeretek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre kettőt szeretek. Nem tudom mi lenne a jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet röviden, hogy van egy párom több éve, akivel elég viharos a kapcsolatunk. Többször megcsalt ami engem tönkretett. Szakítottam vele de egy hétnél tovább sosem bírtam nagyon hiányzott. A sok szenvedés mellett nagyon tudott is szeretni, mindig igyekszik a kedvemben járni és mindenben egyformák vagyunk... Ám van egy munkatársam, akihez nagyon vonzódom. Tisztességes srác sokat beszélgettünk rengeteget nevetünk és együtt is voltunk... Emiatt pedig szörnyű bűntudatom van... sajnálom a barátomat mert ő meg teljesen megváltozott értem én pedig már nem szeretem.
2016. jan. 16. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
már nem szereted a párodat, csak ragaszkodsz hozzá a sok év miatt. hidd el, tudom :) nekem is ez volt. én is azt hittem, hogy még mindig szerelmes vagyok a páromba, csak közben másba is, de két embert nem tudsz egyformán szeretni. szakítást javaslok, egyedül is jobb, mint egy megcsalós veszekedős párkapcsolatban. akkor nem lesz bűntudatod, hogy más csávóval nevetgélsz, talán még össze is jöttök :)
2016. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a szomorú hogy te sem vagy jobb mint a barátod.Ez az egyik..a másik az hogy ő megváltozott de már késő.A kérdésedet meg te magad megválaszoltad.A másik sráccal elvagy s le is írtad hogy nem szereted a jelenlegi páridat.Szakítasz vele s új útra lépsz bár neki is csalódás lesz.
2016. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemhogy kettőt, de egyiket sem szereted.

Amúgy meg ha a barátod többször megcsalt, akkor te is megteheted:)

2016. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egymáshoz illetek a mostani barátoddal (mint zsák a foltja).
2016. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!