Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Jövő hét hétfőn lesz egy éve, hogy megismerkedtem egy olyan lánnyal, aki rengeteget változtatott az életemen. Azelőtt nem, hogy párkapcsolatban nem voltam, de sok lány barátom sem volt. Gondolom amiatt, mert nem olyan vagyok, mint a legtöbb fiú. Metál zenét hallgatok, rövid hajam van, stb. Na de visszatérve a lányra, ő is metál zenét hallgat, és eltér a többi lánytól. Nagyon hamar közel kerültünk egymáshoz, sokat sétáltunk kettesben. Egy idő után már szinte minden nap mondtuk egymásnak, hogy mennyire szeretjük egymást. 2-3 hónappal azután, hogy megismerkedtünk, írt egy levelet nekem, amiben elmondta, hogy mennyire fontos vagyok neki (mindketten egy városban lakunk, közel egymáshoz, nem postázásra szent levél volt), amire kapott tőlem egy válasz levelet, és én is elmondtam, hogy mennyire szeretem őt. De nem voltunk párkapcsolatban, csupán "lelkitársakként" tekintettünk egymásra. Tavaly november környékén az egyik legjobb barátja, és egyben osztálytársa nagyon megbántotta őt, sírt, és én voltam az, akihez fordult. Megvigasztaltam, és olyanokat mondtam neki, hogy örömében kezdett sírni. Voltam párszor náluk, az édesanyja rendkívül szeretett engem. Aztán pont Karácsonykor, amikor nagymamáméknál voltunk, beszélgettünk messengeren, és ott írta meg, hogy összejött azzal a fiúval, aki annyira megbántotta. Alig tudtam feldolgozni, de azt mondtam, hogy nekem az a fontos, hogy boldog legyen. Valahol így éreztem, de elég rosszul esett, hogy jár azzal a fiúval. Telt az idő, lassan hozzászoktam, hogy együtt vannak. Én persze mind ez idő alatt egyedül voltam, nem ismerkedtem össze új lányokkal. Továbbra is tartottuk a kapcsolatot, naponta beszéltünk, és még mindig szerettük egymást. Most júniusban volt a szülinapunk, és a barátjával együtt vásároltak/készítettek nem ajándékot. Emellett kaptam tőle egy levelet, amiben gyönyörű fogalmazást írt arról, hogy mennyire örvend, hogy rámtalált. Ilyeneket írt bele, hogy "Te vagy a Kincs, amire vártam", és ezzel fejezte be, hogy "Te légy az, ki örök társammá válsz". Ezután rövidesen összevesztek a barátjával (nem a levél miatt, csak kezdte úgy érezni, hogy a barátja már nem szereti őt annyira). A lány megmondta neki, hogyha ez így megy tovább, akkor be lehet fejezni. Pár napig ebben a fázisban voltak, aztán kibékültek. Nemrég szakítottak, és egy kis ideig külön is voltak. Én még mindig mellette voltam, vigasztaltam őt. Mondjuk annyira nem viselte meg a szakítás, azt mondta, hogy az a párkapcsolat csak boldogtalanságot okozott neki, jobb lesz így. Viszont körülbelül egy héttel ezelőtt, megint összejöttek, és itt tartunk most. Néha kézen fogva sétálunk, szeretjük egymást, de neki még is van barátja, és én azóta is egyedül vagyok. Voltatok ilyen helyzetben? Szerintetek van esélyem? Nekem tényleg ő az egyetlen, mindig rá gondolok... Gyakran mondja, hogy majd én leszek a férje, meg ilyeneket. Persze sejtem, hogy ezt ő sem gondolja teljesen komolyan. 16 éves fiú vagyok, és emiatt nem kérek basztatást. Tudom, hogy ez az a kor, amikor dobálózunk a pasikkal meg a csajokkal, hetente cserélgetjük őket, de sem én, sem ő nem vagyunk ilyenek. Nem is igazán tudom, mire várok választ, csak egyszerűen ezt ki kellett adnom magamból...

2016. aug. 8. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Elég érdekes sztori, természetesen van nála esélyed. Amikor szakítanak, akkor megpróbálkoznék vele. 15/F
2016. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 likebike ***** válasza:
Kézen fogva sétáltok,szeretitek egymást és közben van barátja?Már nem azért,de nekem úgy tűnik,hogy ezt az egészet egy játéknak fogja fel.A helyedben én választás elé állítanám:ha ennyire szeret,akkor hagyja ott a másik csávót,ilyen egyszerű.Ha meg nem szeret,akkor maradjatok barátok és ennyi.
2016. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy ez az a kor, amikor dobálózunk a pasikkal meg a csajokkal, hetente cserélgetjük őket, de sem én, sem ő nem vagyunk ilyenek."

Kivéve persze őt. Ő ezt csinálja.

Ez a lány valami elképesztően éretlen lehet (bármit is mondasz, ez a viselkedés erre utal), szerintem azzal is várnia kéne még 3 évet,hogy egy fiú kezét megfogja....

2016. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utólag elolvasva találtam benne pár hibát, de remélem érthető volt. Köszönöm az eddigi válaszokat. A 3. válaszolótól kérdezném, hogy miért csinálná azt, amit én leírtam? Több, mint fél éve ő a barátja, nem váltogatja őket. Közölte a barátjával, hogy a kettőnk közti kapcsolatot fogadja el, mert nagyon jóban vagyunk. Ismerem a srácot, tudja ő is, hogy már akkor ilyen jóban voltam a lánnyal, mióta összejöttek. Nem kavar egyszerre kettővel, egyszerűen szeret engem. Attól, hogy jársz valakivel, még szerethetsz mást is. Megfogta a kezem, szerintem ezzel semmi baj nincs. Mi ketten nem csókolóztunk, csak ők.
2016. aug. 8. 12:20
 5/9 likebike ***** válasza:
Ha téged szeret,akkor hagyja el a másikat.Ha nem,akkor törődj bele ebbe és így marad az egész.
2016. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4:

- a lány kétszer is összejött egy olyan emberrel, akivel egyszer sem kellett volna, ő is az a tipikus lány, aki annak ellenére tud szeretni valakit,hogy az megbántotta

- ha valakinek van párja, nem fogdossa másik ember kezét

- ha valakinek van párja, nem szeret másik embert "úgy"

- ""Te vagy a Kincs, amire vártam", és ezzel fejezte be, hogy "Te légy az, ki örök társammá válsz"."

Ilyet jobb esetben egy ember a szerelmének ír, de ezt neked írta, miközben volt neki valakije.


Ez a lány undorítóan viselkedik, nem értem, mit eszel rajta. Más szánakozva szakítaná meg a kapcsolatot egy picsusszal, de örökre.

2016. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Anna0728 ***** válasza:
Tuti hogy van nála esélyed de ezt kérdezd meg tőle hohy "mit érez?" vagy ilyesmik. Amúgy hány éves a csaj?
2016. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anna, jövő hónapban tölti a 16-ot. Mind a ketten most megyünk 10-be :)
2016. aug. 8. 16:29
 9/9 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy hogyan érez irántad. Ha tovább várod a csodát azzal nem oldasz meg semmit, ha ő nrm lép, akkor neked kell, hiszen te vagy a férfi. És ha ténleg ilyen fontos vagy neki akkor biztos téged választ. Nem jatszadozhat veled.....azért ha nekem barátom van, nem sétálgatok kézen fogva egy másik fiúval és nem mondok neki ilyeneket. Gyerünk, szedd össze magad és lépj te először akár jóban vannak a barátjával akár nem. 17/l
2016. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!