Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitas utanra mit tanacsoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kleeopátra kérdése:

Szakitas utanra mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu akit ismertem. Elkezdtunk facebookon beszelni, mondta hogy szeret bla bla utana kiderult hogy kamu. Ketszeris. Aztan elkezdtunk ujra beszelni es azt hittem komolyan gondol, talalkoztunk de felenk voltaam.:D nem volt meg fium. Kuldtem neki rgy kepet par hete a seggemrol, eleg szexi lett.. aztan irta par nap mulva hogy belem szeretett pedig ot nehezen lehet megkapni(ez tenyleg igaz) tegnap este minden jol ment lokte a dumakat szeret stb. Aztan lattam hogy kommentbe irogat csajoknak meg az exenek irja hogy neki csak o kell szivek de ezt mindf ugy hogy en is lattam. Es kitoroltem a bece nevet minden utana meg o kerdezi hogy mibajom van? Egyebkent ilyen pias dr*gfuggo b*szos fiu. Na mindegy. Csak azert eleg rosszul esett az, hogy ennyire kihasznalt es megalazott...Mit tegyek???
2016. aug. 8. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hányj egyet
2016. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

"kiderult hogy kamu. Ketszeris. Aztan elkezdtunk ujra beszelni ... "

Hülye voltál, tanultál az esetből remélem. Megérdemelted.

Ismeretleneknek, de még ismerősöknek se küldünk seggünkről képeket, később visszaélhetnek vele...

2016. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Beszélgess sokat emberekkel :) olyanokkal akik meghallgatnak es felvidítanak .. legközelebb a hasonló embereket kerüld el és ne a seggeddel próbáld bevonzani őt :D
2016. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2016. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülye voltál, hogy miután egyszer már átvert, még egyszer esélyt adtál neki, hogy ugyanazt még egyszer megtehesse. Tanulságnak jó lesz :)


Beszélgess sokat emberekkel, legyél sokat társaságban, úgy könnyebben túlleszel ezen :)

2016. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ne beszélj vele többet, mert nem éri meg, hogy emiatt szomorkodj :)
2016. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!