Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves csajjal 15éves fiu,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlagyimir Rosztov kérdése:

13 éves csajjal 15éves fiu, nagyon gaz? Csak a kor miatt. O meg mintha olyan fiatal lenne én meg már közepsulis. Tehat?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

2 év korkülönbség nem nagy

én és a barátom között is 2 év van :)


a gond ott kezdődik, amit kérdésedből ítélve te is érzékelsz: mégpedig hogy a lány 13 éves.

nemcsak fiatalnak tűnik, hanem az is!


szerintem 13 évesen elég fiatal még egy kapcsolathoz


de persze ha vártok pár évet, és továbbra is együtt szeretnétek lenni, akkor hajrá, ugyanis 15-17, 16-18, 17-19 ... ezek a korok már teljesen természetesek és elfogadhatóak :)

2016. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2016. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A legjobb barátom is 15 éves és a barátnője 13.. teljesen jól elvannak. Szerintem egyáltalán nem gáz
2016. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam 16 F és 13 majdnem 14 L van
2016. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 lehet érett egy kapcsolathoz,de lehet nem az ,személyiségétol fugg.
2016. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!