Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez ez a srác irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez ez a srác irántam?

Figyelt kérdés

Lehet valakinek ismerős a sztori, akinek privátba leírtam.


Szóval van egy srác, akit fél éve ismerek, es tudtam rola, hogy o mar a kezdetektol fogva kedvel engem, de nekem ő csak barat volt, mivel akkor massal voltam. Voltak kihagyasok, amikor egy kis ideig nem beszeltunk,de mindig nagyon orult, amikor ujra felkerestem. Az utolso kihagyas utan, mikor ujbol elkezdtunk beszelni, elmondta, hogy o meg mindig kedvel engem, es hirtelen leesett, hogy en is ugyanigy erzek. De akkor meg egy masik sraccal voltam. Hamarosan viszont szakitottunk ezzel a sraccal,mert amugy sem mukodott a dolog, es nem is igazan szerettem. Akkor ez a srac elhivott talalkozni tobbszor is, es megbeszeltuk, hogyha ugy alakul, megprobalhatjuk kapcsolatkent is. Aztan egyik naprol a masikra meggondolta magat, es azt mondta, hogy az egyetem miatt nem menne (iden kezdi az egyetemet egy masik varosban), es o ugy erzi, hogy szabad akar most lenni es ismerkedni akar. En ezt nem nagyon tudtam hova tenni, es elegge rosszul esett. Azt mondta, hogy o tovabbra is szeretne velem beszelni, de nem fog talonban tartani, es nem akar becsapni. Mondtam neki, hogy en igy tobbet nem szeretnek beszelni, o pedig megkonnyezte a bucsunkat. Elotte valo nap meg olyanokat mondott,hogy ugy atolene es velem lenne, aztan masik nap meg hirtelen megvaltozik. Szombaton talalkoztunk ugyanazon a szorakozohelyen, koszont es egyszeruen csak elment mellettem, utana lattam, hogy mas lanyokkal beszel. Azt is latta, hogy a volt baratommal beszelek (mert odajott hozzam beszelgetni), de ugy lattam, mintha ez se zavarna. Egyszeruen nem tudom hova tenni az egeszet. Nem lehetett csak fellangolas, hiszen tobb, mint fel eve tartott neki, de akkor mi tortent?



2016. aug. 8. 23:40
 1/9 anonim válasza:
100%
öööö nyílván nem azt amit szeretnél szóval minek kérdezed? nincs jobb? majd lesz. ha másnek itt 50 srác látatlanba szerelmes beléd azonnal ha linkelsz egy képet nekik amin kilóg a melltartód pántja... :D
2016. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem ez a te hibád. Ne a srácot okold.
2016. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért az en hibam?
2016. aug. 9. 00:10
 4/9 anonim ***** válasza:
A srác tényleg szeretet még akkor is amikor neked volt barátod. Ő akkor is melleted volt mint barát. De te annyira sem voltál képes. A srác tényleg szeret mert nem tud elengedni,lehet hogy a szeretete csak baráti de akkor is szeret. Amikor te szabad lettél akkor már ő is jó volt de annyira nem, hogy a jövőben is tartsd vele a kapcsolatot. Pedig ő veled volt. Te nem vagy belé halálosan szerelmes és ezt ő is tudja. Nehéz neki elhagynia téged de nem hisz a távkapcsolatban vagy csak még jobban hiányoznál neki.
2016. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most pont, hogy en lettem ejtve, mert en szerettem volna kapcsolatot, ő pedig nem. Es mikor elkezdtunk beszelni, o tisztanan volt azzal, hogy en massal vagyok, es el is fogadta igy, nem haragudott ram soha emiatt es meg is ertette.
2016. aug. 9. 00:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Es miatta is szakitottam a baratommal, nem csak utana lett jo.
2016. aug. 9. 00:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire észbe kaptál elmúltak az érzései van ilyen.
2016. aug. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. aug. 9. 13:56
 9/9 anonim válasza:
Szexelni akar veled.
2016. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!