Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az gáz ha 12 lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha 12 lány vagyok és fülig szerelmes vagyok egy 11 fiúba?

Figyelt kérdés
Sajnos csak táborban találkozunk. Ma éjjel azt álmodtam hogy meg akar csókolni de én elutasítom mert nem vagyunk együtt és ott vannak a barátnőim. De utána elhívtam egy helyre ahol nincs senki és ott hagytam hogy megcsókoljon és szuper volt. Amikor rájöttem hogy csak álom teljesen elkeseredtem. Az osztályomban ciki ha valaki szerelmes SAJNOS!!! Nem tudom hogy mit tegyek teljesen el vagyok keseredv hogy csaj egyszer találkozunk egy évben és még üzizni se tudunk mert rossza telója és nincs email címe.

2016. aug. 9. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem. De itt mindenki táborban ismerkedik meg? Én vagyok olyan antiszoci, hogy utálom a táborokat? :D
2016. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 Én is antiszoc vagyok,pacsiiii :DD

Amúgy egyáltalán nem

2016. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 💜 #nohomo
2016. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ciki a szerelem? Ja hogy 11-12 évesekről van szó akkor nem szóltam. Ha nagyon kell el tudod érni de nem adok erre a kapcsolatra sok időt.
2016. aug. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Atomciki
2016. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen egy 10 évesbe az inkább cikibb :D de am érettem a koránál szóval nekem pont jó (én fiú vagyok ö lány)
2016. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
SOHA NE LÉGY SZERELMES, MINDENKI SZÁMÁRA MEGSZŰNSZ LÉTEZNI, EGY SENKI LESZEL, SOHAAA!!!!
2016. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Moat mi a bajod?
2016. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!