Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez így nem lenne nagyon tolakodó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nem lenne nagyon tolakodó?

Figyelt kérdés

Idén megyek középiskolába és van egy lányosztálytársam, akivel elkezdtünk beszélgetni és nagyon aranyosnak találom. Állítólag ő is engem. Tudom, hogy nem ismerjük egymást túl régóta, de szeretnék valahogy nyitni felé. Tudniillik nagyon félénk vagyok és ha zavarban vagyok mindig elkezdek dadogni. Lehet már 1 perc után otthagy, ki tudja... mindenesetre a hétvégén lesz a születésnapja és engem is meghívott. Sok közös érdeklődésünk van, köztük az is, hogy mind a ketten szeretjük az animéket. Sokan mondják, hogy tehetséges vagyok rajzolásban és így arra gondoltam, hogy lerajzolom neki a kedvenc animefiguráját. Valamint szeretnék neki csinálni egy virágorigamit.

Jó, most lehet nagyon szánalmas de más nem jutott eszembe és félek, hogy ki fog röhögni..

Ráadásul egyszer már be is égtem előtte. Mentünk a metróra és nekimentem egy oszlopnak mert végig a lányt bámultam és nem néztem magam elé :D


15/f


2016. aug. 9. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Animén belül hentait? (Viccelek)

Én osztálytárssal sose járnék. Szakítunk, akkor elkell viselnem minden nap. Én ha zavarban vagyok t d k g-t keverem.

2016. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos 😁 nem tolakodó
2016. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így teljesen jó lesz, egyáltalán nem szánalmas. Ha normális lány, biztos nem fog kiröhögni. Ne aggódj amiatt, hogy beégsz előtte, beszélgess vele, amennyit tudsz, aztán pedig hívd el randizni. Ha tetszel neki, akkor úgyis el fog veled menni, ha pedig esetleg nem, akkor legalább kiderül.


Viszont mivel elég személyes ajándékot szánsz neki, azt javasolnám, hogy lehetőleg úgy add át neki, hogy mások nem figyelnek titeket közben. Ha a nyilvános ajándékozás nem elkerülhető, akkor azt javasolnám, hogy válassz valamilyen hétköznapi ajándékot a közös ajándékozásra, és utána külön add oda a saját személyesebb ajándékodat.

2016. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!