Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez az érzés? Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az érzés? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Táborban voltam kb. egy hónapja. Van egy srác, akit már több éve ismerek, és minden évben egy csapatba kerülünk (idén is). Mindegy.

Nem az a tipikus szépfiú (mondjuk nekem nem is tetszenek az olyanok), de azért nem néz ki rosszul. Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem, tetszem neki. Olyan kedves velem, és mikor ránézek, elkapja a fejét (pedig nem egy felénk fiúról beszélünk, sőt!)...

Akkor nem éreztem különösebben semmit iránta, és most sem, legalábbis nem merném bevallani magamnak, mert nem akarok belezúgni.

De most, ahogy visszaemlékezek a táborra, hirtelen beugrik néha az arca. Egy arckifejezése akkorról. Mintha az agyam lefényképezte volna ott, most meg beugorna... Most lehet, hogy hülyének néztek, de így van.

És ilyenkor gyorsabban ver a szívem.

Belezúgtam volna??!

Kérlek, segítsetek!



2016. aug. 10. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, belezúgtál. Velem is hasonlóképpen történt, ezt sajnos nem tudod befolyásolni, és igazából ez nem is egy rossz dolog. Ha úgy érzed te is tetszel neki, akkor hajrá, remélem összejönnek a dolgok. :D
2016. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Neeeee:((

Remélem, hamar kiszeretek belőle...

2016. aug. 10. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!