Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek milyen a tökélet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen a tökéletes pasi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

külsőleg:

magas, közepesen izmos,jóképű, sportoljon

belsőleg:

velem legyen kedves, vicces, intelligens, lehessen vele beszélgetni, tudjuk egymást oltogatni/szívatni, játsszon valamilyen hangszeren, ne legyen nyálas

16/L

2016. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
amit az 1-es írt abból egy se igaz rám szóval azt tudom hogy én nem vagyok álompasi :D
2016. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2 nem vagy kedves a lányokkal? Nincs humorérzéked? Nem lehet veled beszélgetni?

Akkor tényleg sajnállak...

2016. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyan vagyok amit le írt az 1-es csak nem tok hangszeren játszani lehet azért mert elektronikus zenét halgatok😂
2016. aug. 10. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
3-as én senkihez sem vagyok kedves. Miért is lennék? Hozzám sem kedves az égvilágon senki akkor én minek lennék az? :D És mivel senkivel sem voltam olyan nagy "baráti viszonyban" ezért a humorérzékem más vagy mások megsértésén alapul szóval ja nem vagyok vicces :D És velem tényleg nem lehet beszélni mert nem tudom fent tartani az érdeklődést :P
2016. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, csak tudod 5-ös, mindenki azt kapja amit ő ad...ez olyan mint a visszhang:) Mivel te elmondásod szerint egy tahó vagy, nem értem veled miért lennének kedvesek. Bár érzelmileg elég silány embernek tűnsz sajnos. :/
2016. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os tudom hogy tahó silány ember vagyok <3 Erre neveltek, mindenki ilyen volt körülöttem :D Miért adjak az másoknak ha ők úgy is csak elárulnak, megszégyenítenek és tönkre tesznek? Még a barátaimban sem bízok meg teljesen nem hogy idegenekben :D
2016. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legalabb tudsz szarni a dolgojra, ami nagy elony ha nem akar az ember stresszelni...:D 6os voltam
2016. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne itt vesszetek őssze
2016. aug. 10. 19:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ált szándékomban :P 2-es voltam
2016. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!