Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan srác, aki számára ilyen egy tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés

Először is legyen introvertált, ne szeressen bulizni, inkább legyen vevő a közös nyugodt, lazulós sétára/beszélgetésre/kávézásra/intimitásra. Legyen toleráns és empatikus, ne érdekelje, hogy mennyi a fizetésem (igaz még egyetemista vagyok) és az se legyen szempont nála, hogy mekkora a baráti társaságom (ami nincs is). Ne legyen buja (hogy legyen esélyem kielégíteni egy 16 centis vékony pénisszel is, bár tudom, hogy ez utópia). Persze arcra legyen minimális szinten vonzó, de azt egyébként is elég könnyű teljesíteni, főleg úgy, hogy a legtöbb csaj az én szememben gyönyörű. Illetve legyen vékony és alacsony (max. 166, hogy legyen valamennyi különbség köztünk), mivel én sem vagyok nagy darab és akkor még nagyon finoman fogalmaztam. :(

És mielőtt rám zúdulna az össztűz csak hangsúlyozom, hogy ez az én egyéni szubjektív álombarátnőm. Az megint egy más történet, hogy még sosem volt olyan csaj, aki egyáltalán érzett volna irántam valamit is. Szóval ennek tudatában írjatok bárminemű véleményt.



2016. júl. 29. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem is tökéletes, de szerintem nem ugyanazokból az okokból, mint neked. De ès akkor mi van? Vagy most ki fogsz nyírni, mert konkurencia vagyok számodra? :)
2016. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:
47%
Biztosan van és van ilyen lány is, remélem, gyorsan meg is találod.
2016. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Én sem igazán látom a kérdés hasznát. Egyébként majdnem olyan vagyok, amilyen csajt szeretnél, annyi velem a "probléma", hogy vékony egyáltalán nem vagyok, illetve ha a bulizásba beletartozik, hogy egy-két baráttal szívesen iszogatok néha valami nem túl zsúfolt helyen, akkor azt szeretem.

Ezt a péniszméretes baromságot felejtsétek el, több módja is van egy nő kielégítésének, és a legtöbben különben sem a natúr szextől élveznek el.

2016. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3


Jó kérdés, hogy akkor mégis mitől...

2016. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van kezetek és nyelvetek is.
2016. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Biztos van még ilyen srác, mint te. A kérdést viszont nem értem. Mire föl, mi a cél? Szektát akarsz alapítani? Vagy ha találtok egy lányt, bedobjátok a közösbe?
2016. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi értelme van a kérdésnek. Mi hasznod származik abból, hogy megtudod, kinek hasonló a preferenciája a tiédhez?


De akkor már válaszolok: számomra nem. Én is kissé introvertált vagyok, és örülök, hogy a barátnőm nem az. Ha mindketten azok lennénk, befordulnánk és befásulnánk. Ezt te is vedd figyelembe. A bulizás és a lazulós, nyugodt elfoglaltságok tökéletesen megférnek egymás mellett. Nem hiszem, hogy tényleg azt szeretnéd, hogy ne legyen buja. Az unalmas szexuális élet kinyírja a kapcsolatot. Egy csomó módon kielégítheted, csak nyíltnak és kísérletezőnek kell lenni.


Szerintem rosszul állsz hozzá. Te olyan embert akarsz, aki nem veszi észre a hibáidat vagy hiányosságaidat, és nem olyat, aki elfogad, kiegészít és a jó irányba húz.

2016. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Belefér :"D
2016. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy lány szeret néha bulizni még lehet vele kávézni sétálni stb...

Ha ennyi elvárásod van az álomnővel szemben akkor miért várod el, hogy neki semminemű elvárása ne legyen veled szemben?

Ezekből a lányokból millió rohangál az utcán. Ismerkedj és hidd el találsz megfelelőt, csak ne ezekkel az alibi feltételekkel állj elé. Mert hidd el nem ezek fontosak az életben, ha sikerül magadba habarítani egy lányt, épp nem fogja érdekelni, hogy mennyi a nemlétező fizetésed. :D

2016. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!