Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem ertem hogy mi tortent?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem hogy mi tortent?!

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel egy taborban ismerkedtem meg(latasbol ismertuk egymast mert egy suliba jarunk) es utana ramirt. Napokat beszelgettunk 2x talalkoztunk es nagyon nagyon jo volt. Aztan elmentem nyaralni egy honapra es egyre kevesebbett beszeltunk. Aztan mostmar nem is nagyon valaszol kerdeztem hogy mesel e majd a nyararol de o azt mondta hogy a haverjaival lesz es utana nyaral... az egyik baratnommel beszel most nagyon sokat de nem ertem mi tortent mit kellene neki irnom. Segitenetek? Nagyon nagyon koszonom

2016. aug. 10. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nyaralás alatt beszéltetek? Ha igen, akkor a tippem az lenne hogy találkozni szeretett volna, de mivel távol voltál, így lecsökkent az érdeklődése.

Ha nem beszéltetek az egy hónap alatt, akkor meg egyértelmű, hogy az miatt nem nagyon beszél veled.

2016. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az elejen nagyon sokat beszeltu k aztan pedig egyre kevesebbet irt
2016. aug. 10. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem tudtad fenntartani az érdeklődését.
2016. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es mit tudnek csinalni hogy ujra erdeklodjon?
2016. aug. 10. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
most a barátnőd a soros, te kispadra kerültél.
2016. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De valami tipp hogy tudnam ujra felhivni magamra a figyelmet ha ertitek hogy ertem
2016. aug. 10. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
erotikus fotósorozat.
2016. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ő úgymond leváltott, akkor ne akard felkelteni az érdeklődését. És talán nem is tudnád. Hagyd a francba.Ha ilyen gyorsan váltott,akkor nem tudom mit akarsz még. Szerintem ez egyértelmű :/
2016. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hagyni! Valami otlet ami bevalna a fiuknal?
2016. aug. 10. 23:03
 10/11 anonim válasza:
De nem érted,hogy itt nem az van,hogy tippekkel újra magadhoz csalogatod? Én értem,hogy nem tudod egyik napról a másikra kiverni a fejedből,de ha gyakorlatilag le se szar,akkor mit erőlteted? Rosszul hangzik,de kész,vége ennek a "bárminek is nevezzük" dolognak. Érdeklődtetek egymás iránt,ez pedig az ő oldaláról megszűnt. Ennyi. Nem kell firtatni,mert senki nem tud olyan tanáccsal ellátni,amit te igényelnél,pláne hogy nem is létezik ilyen. Hidd el minden bokron találsz öt ilyet,akivel neten tudsz beszélni,ismerkedni.
2016. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!