Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ertem mi tortent vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem mi tortent vele? Miert nem keres mar?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel,elhivott randira ami jol sikerult.Randi vegen felhivott magahoz es beprobalkozott.En visszautasitottam azzal az indokkal hogy nem szeretnem elsietni a dolgokat.Az elkovetkezendo heten minden nap beszeltunk es o ujra elhivott megahoz, de valamifele indokkal mindeg elutasitottam mivel feltem attol hogy ujra beprobalkozik,azota nem keresett.Ez azt jelenti hogy csak azt szerette volna ha lefekszek vele vagy esetleg varja hogy en keressem?Mit tegyek?Keressem vagy ne?
2012. dec. 11. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ne.... dugni akart, semmi mást........
2012. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dehogy keresd,nem látod ,hogy csak arra kellettél neki?
2012. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okes!koszi szepen az utmutatast!
2012. dec. 11. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!