Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen formában korrekt szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen formában korrekt szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
Mivel alig tudunk találkozni arra gondoltam hogy csinálok egy vicces, romantikus animációsvideót, valamijen romantikus zenével amiben végigvezetem az utat a barátságtól a szerelemig.
2016. aug. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos :)

16/L

2016. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deniel9 ***** válasza:
100%
Szerintem többet érsz ha elé állsz és a 2 szép szemébe mondod. Aztán jöhet a videó. :) 17/F.
2016. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen videó tök jópofa dolog, de jobb lenne személyesen intézni.


Am ha most sem tudjátok megoldani a találkozásokat, akkor mi lesz ha esetleg összejöttök?!

2016. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az más mert ő megy suliba én meg melozni és pont egyszerre végzünk. Meg ha együtleszünk akkor csakszakitunk egymásra időt. De így, hogy még nem tudja...
2016. aug. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!