Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba hogyan valjam be neki?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal 12 éve vagyunk barátok testvérként nézünk egymásra, van egy nővére akinek régen szerelmet vallottam mert tetszett de azt mondta kopjak le róla meg undorító vagyok stb. nem is szólt hozzám többet

a legjobb barátomat nem izgatta ugyanúgy szórakoztunk de pár évre rá újra beszélgetni kezdtem a nővérével és mostanra nagyon jóba lettünk. régen csalódtam hatalmasat egy másik lányban mert szerelmes voltam de csak kihasznált hogy menőzhessen hogy van pasija. öszetörtem nagyon vagdostam is magam meg stb de a legjobb barim nővére beszélgetett velem és túl tettem magam a csalódáson. azóta rengeteget dumálunk és tök jóba vagyunk. puszit ad meg megölel és imád és ez látszik is. mindig beszélget velem meg hülyülünk. és vele mindig megbeszélhetem ha baj van vagy ilyesmi. most öcsikéjeként néz rám de az van hogy én újra szerelmes lettem belé. van hogy öszebújunk meg ilyenek. elmondtam neki hogy nagyon fontos nekem mert gyógyítja a lelkem meg feledteti amit az első szerelmem csinált és mondta hogy én is fontos vagyok neki mondja sokszor hogy szeret mert olyan jó velem beszélgetni meg feltudom vidítani. és rengeteg puszit meg ölelést ad. én meg egyre jobban szerelmes vagyok belé. mondta hogy nem tudná elképzelni az életét nélkülem és komolyan gondolja nem kamuzik látszik mert mindig velem beszélget nagyon szerelmes vagyok belé de félek megint azt mondaná hogy kopjak le és azt nem bírnám ki. Hogy ne értsétek félre amit írtam (mert elég hülyén fogalmazok) a legjobb barim nővéréröl van szó aki tesójának tekint de nem vagyunk azok csak úgy néz rám de én nagyon szerelmes vagyok belé kérlek segítsetek hogy mit tegyek mert megbolondít hogy telhetetlen vagyok.


2016. aug. 10. 18:04
 1/5 xenon11 válasza:
Hany eves vagy?:)
2016. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg bajod nem lehet belőle.

De a fogalmazásod az tényleg katasztrófa,össze-vissza írod a mondatokat,nagyon sokszor ismételsz szavakat stb...


Ha újra szerelmet vallasz neki,akkor ennél összeszedettebben kell elmondanod neki.

2016. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bírtam végigolvasni a teljes szöveget, de a legegyszerűbb, ha a következőt mondod: - Tetszel, szeretnék veled randizni. Van kedved hozzá? Ha igent mond, és a randin minden jól megy, akkor a végén, mikor elköszöntök, azt mondod, hogy nagyon jól érezted magad vele és megcsókolod. Ha visszacsókol, akkor nyert ügyed van, ha nem, akkor pedig így jártál.
2016. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom. ne haragudjatok hogy ösze visza írtam nem vagyok a szavak embere.
2016. aug. 10. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte és mond meg neki: "Hé te csaj, zabálnám a segged!"


A lányok szereik, ha egy férfi őszinte és vagány!

2016. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!