Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de sajnos van barátja, és tudja hogy tetszik nekem, ennek ellenére azt mondja találkozhatunk. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Pár napja ismerem csak a lányt, de nagyon kedves volt velem. Rég óta együtt van a barátjával. Én szerényebb típus vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek barátként tekinthet rám, annak ellenére, hogy tudja, hogy tetszik nekem? Vagy ő is akarhat valamit? Vagy csak nem akart megbántani, azzal hogy nemet mond a talira?

( Csak mert ha szerintetek bejövök neki, gondoltam veszek neki virágot vagy ilyesmi :) )



2016. júl. 31. 18:09
 1/5 likebike ***** válasza:
Ki akar használni.
2016. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint?
2016. júl. 31. 18:43
 3/5 anonim válasza:

Persze, lehet, hogy akar valamit.

Lehet, hogy a mostani barátjával csak azért van, hogy mégis tudja mondani: "kapcsolatban vagyok".

DE! gondolj csak bele: ha ezzel a fiúval ezt teszi, veled nem tenné meg, hogy mással találkozgat melletted?

2016. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a felettem szólónak, ha vele megteszi, veled is megfogja.
2016. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én erre mindössze csak annyit tudok mondani:ha ô kezd ki veled hagyd mert akkor csak ki akarna használni (mert már megtette a barátjáva is ugyebár)de ha te kezdeményezel és utal rá bármilyen módon... Lehet esélyed nála.De ha igazám szereted szerintem hagyd ôt és tekints rá (vagyis próbál) úgy mint barátra!
2016. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!