Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém aztán úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém aztán úgy tesz, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, ő 19 éves én 15. Ez évben egy gimibe jártunk, én most voltam 9.-es ő 13.. Folyamatosan nézett minden szünetben, volt hogy rám is mosolygott, és valahogy úgy éreztem, mintha ismertem volna már (ez egy mélyebb lélekbeli érzés).


Nem lépett semmit felém, mégis valami kötődést éreztem nem csak az én részemről.


Most már egyetemre fog járni de még mindig mintha érezném, hogy lesz valami és elég jók a megérzéseim.


Szerintetek történhet valami?



2016. aug. 10. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bejősz neki :) Ha ő nem mer lépni akkor tedd meg te. Ha rád néz mosolyog,kacsints neki ilyen alapok ha igysem lép semmit akkor elég gyáva :)
2016. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) az a baj már nem láttam július óta, mivel ő egyetemre ment... egyszer odamentem hozzá, hogy nem hagyta e a füzetét x. Teremben, de mondta hogy nem és ennyi volt, elmentünk egymás mellől... kicsit zavarodottnak tűnt (természetesen), és pirosnak és nem volt távolságtartó. Még mindig furának tartom azért...:D
2016. aug. 11. 11:03
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

" és valahogy úgy éreztem, mintha ismertem volna már (ez egy mélyebb lélekbeli érzés). "

Istenem, ezek a magukat érettebbnek tartó 14-15 éves lányok miféle gondolatmenettel rendelkeznek....... :DD

2016. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen egy fiúnak már lépnie kellene,ha akar valamit...
2016. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem most 19 éves és nem mer lépni mivan akkor?Lehet hogy egy kicsit "nyul lekűbb"
2016. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet, épp ezért próbáltam én közeledni:))
2016. aug. 11. 13:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen pl.:Majd szólitsd le egy beszélgetsére nézz a szemébe,csavargasd a hajad ezért a pasik döglenek :)
2016. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de kérlek olvass vissza:D nem látom már mert egyetemre jár
2016. aug. 11. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
És attól te már nem találkozol vele a városban? Vagy nem írsz rá facen hogy tali?
2016. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szerelem több annál,minthogy valaki folyamatosan néz. Majd h idősebb leszel, megtanulod.

Ez max. vonzalom.

2016. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!