Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém aztán úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém aztán úgy tesz, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, ő 19 éves én 15. Ez évben egy gimibe jártunk, én most voltam 9.-es ő 13.. Folyamatosan nézett minden szünetben, volt hogy rám is mosolygott, és valahogy úgy éreztem, mintha ismertem volna már (ez egy mélyebb lélekbeli érzés).


Nem lépett semmit felém, mégis valami kötődést éreztem nem csak az én részemről.


Most már egyetemre fog járni de még mindig mintha érezném, hogy lesz valami és elég jók a megérzéseim.


Szerintetek történhet valami?



2016. aug. 10. 23:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem láttam mostanában, fb-n nem ismerősöm:'D


Lehet igazad van, lehet csak egy vonzalom:)

2016. aug. 11. 19:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz lehett,sőt biztos hogy vonzalom ha más lenne annak volnának jelei. :)
2016. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!