Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy szerelmes lettél valakibe, és tudtad ez az érzés kölcsönös. De valamilyen oknál fogva nem lehetettek együtt, akkor megbeszélted ezt az illetővel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem, de tervbe van véve. Egyszer beszéltünk erről, tudni szerettem volna az érzéséről, ő úgy tudta, hogy van barátom. Azt mondta, hogy a barátom miatt nem szerelmes belém, így megnyugodtam. De azóta elmúlt a megnyugvásom, mert egyre jobban beleszerettem és azóta is beszélünk egymással, de csak hétköznapi dolgokról, de le sem tagadhatjuk szerintem, hogy tetszünk egymásnak. Várom, hogy most ő lépjen, viszont akkor nekem beszélnem kell vele. Addig viszont továbbra is rosszak a napok nélküle, egymás nélkül.
2015. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Hasonló volt már...

Csak amiatt nem estem bele,mert nem akartam. De ő nyíltan megmondta és azóta is mondja. Nem menne,úgyhogy mondtam,hogy nem. Így barátok vagyunk...fogjuk rá.

2015. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
F
2016. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen volt ilyen. En fulig szerelmes voltam vlkibe mikor vele jartam,majd szakitottunk.. Kesobb meg egyre jobban elkezdett o erdekelni. Bevallottam, hogy szeretem o is szeret meg de elutasitott, mert fel, hogy megegyszer elhagynam.
2016. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!