Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szakított velem? (Tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított velem? (További információ a leírásban)

Figyelt kérdés
1,5 évet voltunk együtt a barátnőmmel míg egyszer azt kérdezte tőlem, hogy: "Nem gondolod hogy túl sokat találkozunk?" Erre azt válaszoltam hogy lehet, és azt mondtam neki, hogy ha így gondolja akkor egy ideig ne találkozzunk, ment is ez 2 napig és aztán azt mondta nekem hogy olyan problémáink vannak a kapcsolatban amiket nem lehet megoldani, egy hosszú beszélgetés után pedig arra kért hogy ne beszéljünk, hogy gondoljon át mindent alaposan. Majd erre egy hétre találkoztunk és mivel egyikünk sem tudott szóhoz jutni egy levelett adott, amiben az állt, hogy nagyon szeret, viszont valamiért nem boldog mellettem, hozzátette azt is hogy nem tudja miért, mert hogy szerinte én mindent jól csináltam. Kérlek segítsetek, nem tudom miért tette ezt, ha szeret...

2016. aug. 12. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz. Már nem szerelmes beléd, már nem érez semmit a barátságon kívül irántad. A levélben leírt szeretlek szó meg kegyes hazugság.

Jobban sem akar megbántani így mégis csak jobban hangzik, hogy " még mindig szeretlek, de nem tudom mi van velem, miért nem vagyok boldog bla bla bla..


Csodálkozom, hogy azt a mondatot nem írta le, hogy "jobbat érdemelsz nálam"

2016. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!