Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15/F Tetszik egy 13 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/F Tetszik egy 13 éves lány és már voltunk is eggyütt de szakitott velem mert szerinte túl idős vagyok! Szerintetek is? Szerintem nem a kor szamit! .

Figyelt kérdés
Sokat küzdöttem érte de nem.tudok mar mit tenni.....nem is akar már hozzám szolni mert ugye iskolaba titkoltuk hogy jártunk :(

2016. jún. 1. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Számít a kor, de ez elnézhető. Ez a két év még most sem sok, később meg pláne. Amúgy bocsi, de ha ő képes volt emiatt szakítani úgy, hogy már hozzád se szól, akkor ez csak egy kifogás volt, ő nem szeret úgy. Bocsi. :/
2016. jún. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
"Sokat küzdöttem érte" Te kis Tankréd!
2016. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal lányokkal még nem lehet járni mivel még ők sem tudják,hogy mit éreznek.Szerintem jobb lesz neked nélküle.Találsz majd nála idősebbet is akivel kölcsönösek lesznek az érzéseitek!
2016. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, hihető, hogy már a kapcsolat alatt tudta meg, hogy 15-13=2.
2016. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyen élemedett korú vénemberrel nem akart járni.. Szerelmi bánatra gyógyír: versek, zene
2016. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten nagyon fiatalok vagytok és csak 2 év van köztetek. Talán nem te vagy hozzá idős. Hanem ő éretlen még nagyon egy kapcsolathoz. Ami 13 évesen teljesen érthető is.

Remélem nem szexuálisan voltatok együtt :S

2016. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%

Gyerekek,hova rohantok?Bocs de nem 13 és 15 évesen kell kapcsolatot létesíteni...mire oda kerülsz h házasság,unni fogod...

Amúgy,én is csak remélni merem h nem feküdtetek le egymással...mondjuk akkor érthető lenne h miért tartózkodik tőled.

2016. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

"Bocs de nem 13 és 15 évesen kell kapcsolatot létesíteni...mire oda kerülsz h házasság,unni fogod... "


- Ekkora marhaságot még nem olvastam itt, pedig pár éve idejárok... gondolom valami bölcs, világot látott huszonéves véleménye ez, vagy egy unatkozó kismamáé (vagy mindkettő?).

2016. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jártak - titokban.

- ne piszkáljátok a hősszerelmest, van elég baja most :((

Szerelem, szerelem,

Átkozott gyötrelem,

Mért nem virágoztál

Minden fa tetejen?

[link]

2016. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy idős, hanem ő túl fiatal.
2016. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!