Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki jó barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joey01 kérdése:

Van egy lány aki jó barátom de én többet akarok tölle ezt már mondtam is neki de azt mondja neki nem jövök be de mégis ojan jeleket ad amiböl ezjönle pl mutogatja magát simogat az ölembe ül stb hameg közelednék el lök mit tegyek hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 10:50
 1/10 anonim válasza:
Szerintem csak szórakozik veled
2016. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled. Velem is ezek voltak és elhivtam randizni a lányt. Mondta hogy írjak majd rá még de hiába írtam baszot viszaírni.
2016. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj többet mert hülyét fog csinál belőled mindig hitegetni fog aztán elutasít amikor ilyet csinál pl öledbe ül szorítsad meg úgy mint egy anakonda ha meg mutogatja magát nézz át rajta ha simogat vagy menj el vagy tedd le a kezét ezzel szerintem meg fogja tanulni hogy nem szórakozhat akárkivel
2016. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csinálni*
2016. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szard le!


Igazából röviden tömören írtam le és biztos nem érted miért pedig bevállt taktika.Ahogy írtam sza..na jó kicsit szebben: szóval ne foglalkozz vele.Viselkedj úgy mintha közömbös lenne neked.Ne viszonozd a "jeleit".Viselkedj úgy vele mintha csak a barátod lenne és te sem akarnál tőle többet.Akkor majd kicsit észre veszi magát és ha tényleg bejössz neki akkor normálisan elmondja neked mi a helyzet és nem csak szórakozni fog.

2016. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem azzal lenyűgöznéd, ha megtanulnál helyesen írni. Próbáld ki, hátha. ;)
2016. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)a nyelvtanáci meg kereszbe leszophat ;)
2016. aug. 15. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Még azt se bírod leírni, hogy keresztbe szophat! :D Ennyire igénytelen nem lehet valaki, hogy még az oltást is helytelenül írja le... :D
2016. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyesírás, de úgy tűnik a lány is igénytelen... Ne foglalkozz vele, ahogy hozzád közeledik, bárki másssal is megcsinálhatja. Nem tűnik erkölcsös lánynak.
2016. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek üzenem lehet benne valami sajna elég naív tipus vagyok :( a nyelvtan náci meg ha unatkozik verje az anyhába ne itt ugasson ;D
2016. aug. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!