Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

16/L

Szakítottam az exemel pár nappal ezelőtt mert elhanyagolt, de amikor együtt voltunk éréztem, hogy szeret. Nagyon hiányzik és vissza szeretném őt kapni. Mit tegyek? Várjak hátha vissza jön és rájön, vagy írjak neki?



2016. aug. 15. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy elhanyagolt?
2016. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem írjál neki, te dobtad őt, akkor most neked kell lépéseket tenni érte, mert gondolom, ő tudomásul vette, amikor mondtad, hogy nem akarsz már járni vele.
2016. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy keveset írt. Nem hívott véképp. Az egyik haverja fontosabb volt neki mint én és így tovább. Igen én dobtam őt de az ő hibájából és most várom, hogy írjon és rájöjön arra,hogy hibát csinált. Nem a semmié szakítottam vele, mert szeretem őt nagyon.
2016. aug. 15. 23:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem a szakításnak kellett volna lenni az első gondolatnak, hanem meg kellett volna beszélni. Hát ő most melyik kisujjából szopja ki, hogy te mire gondolsz, a te fejedben mi jár. Szerintem valószínűleg tudomásul vette, és ha eddig nem próbálta, már nem is fogja próbálni magát visszakönyörögni hozzád. Engedj le kicsit az egódból, a büszkeségedből, és kezdeményezz te. Nem várhatod el, hogy kitalálja a gondolataidat, mert akkor szerintem tényleg csak várni fogsz.
2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*nem bántó jelleggel írtam, nem annak szánódott
2016. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fél eve ez ment. Én mindig mondtam neki, hogy mivan. Egy darabig jó volt utána megin nem. És már meguntam de szeretem és fáj
2016. aug. 15. 23:36
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg szereted, akkor megértenéd, hogy vannak haverjai is, és nem csak rólad szól az élete.
2016. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megértem és nem is kértem tőle soha azt hogy nelegyenek barátai. Egyszerűen csak nem tartom normálisnak, hogy a haverjait hívja, nonstop irogatnak nekem meg jó ha hetente egyszer írt
2016. aug. 15. 23:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már "megszerzett " magának, és akkor már nem voltál annyira számára különleges, mert megszűnt a kihívás. Valaki pl írta itt az egyik kérdésben, hogy a srác előre megmondta, hogy azért kell neki a barátnő, hogy villoghasson vele a haverjai előtt, a csajszi meg ennek ellenére összejött vele, mert remélte, hogy beleszeret. Tévedett. Mondjuk ők még nagyon gyerekek voltak, és nem tom pl, hogy a te párod mennyire érett egy párkapcsolatra, mennyire tudja felfogni ennek az értékét, a jelentőségét.
2016. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*Meg az is lehetséges,hogy úgy gondolta, hogy úgy nagyobb a varázsa, hogyha csak ritkábban ír. Szóval hogy kevesebbet beszélgettek meg írtok, de akkor viszont sokkal jobban fogtok örülni egymásnak.
2016. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!