Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

16/L

Szakítottam az exemel pár nappal ezelőtt mert elhanyagolt, de amikor együtt voltunk éréztem, hogy szeret. Nagyon hiányzik és vissza szeretném őt kapni. Mit tegyek? Várjak hátha vissza jön és rájön, vagy írjak neki?



2016. aug. 15. 22:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen lehet. Ő fél évet várt rám. Megkapott az első fél év nagyon jó volt és a másik fél év azaz most mar gyenge. Egyre többet veszekszünk. Ő fiatalabb tőlem egy évvel. Lehet nagyobb a varázsa úgy de akkor nem tudom mivan vele, mivan ha mást talál, vagy már nem szeret (amit nem hiszek csak példát írtam) tehát nekem ezért rossz, hogy nem foglalkozott velem annyit.

Szerintetek írjak neki?

2016. aug. 16. 08:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, és el tudnád képzelni vele hosszútávon egy életen át, veszekedésekkel meg hanyagolással együtt, hogy még azokat is bevállalnád érte, akkor szerintem simán. Ezt ne tőlünk kérdezd, hanem magadban tisztázd le először is , hogy mit akarsz. Nem is véletlenül szakítottál vele, akkor az egy végiggondolt lépés volt. Változott benned valami érzés azóta? Szóval, ha akarsz, írj neki, ha nem , akkor ne; de nem tudom, én arra gondolok, hogy írhatnál, mondjuk ha végülis hiányzik ő neked, de előbb értékeld azt az időt, amíg együtt voltatok, és hogy milyen közös jövőre számítanál kettőtöket illetően, szóval tisztázd le magadban először is, hogy mit szeretnél tőle, ne mi mondjuk meg, ez a te életed, a te döntésed.
2016. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Írtam neki.megkérdeztem tőle, hogy szeret e még ő azt válaszolta, hogy nem tudja és még adjak neki időt. Mit gondoltok?😞
2016. aug. 16. 19:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát , adj neki időt, aztán most már rajta áll, hogy megmondja, mi legyen, szóval innentől vagy igen, vagy nem. Majd megírja vagy fölhív.
2016. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!