Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyembe?!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?! Közbe jött egy másik lány.

Figyelt kérdés
Van barátnőm de a mai nap folyamán találkoztam egy volt lány osztálytársammal...Nagyon jól éreztem magam vele...Búcsúzás képpen csókot váltottunk és azóta ki sem tudom ütni a fejemből ezt a gondolatot annyira JÓ VOLT!!! Azóta csak rá gondolok de hát van barátnőm!!! Mit tegyek elmondjam a barátnőmnek a dolgot?! Ti mit tennétek? Hogyan reagálnátok a barátnőm helyében mikor kiderül az igazság?! 18/F

2016. aug. 15. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elmondod neki csak volt barátnőd úgy sejtem
2016. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben megszabadítanám önmagamtól a barátnőmet, mert nem hiszem hogy ezt érdemli. Nem biztos hogy elmondanám neki, mert nem akarnám még jobban bántani, de szakítanék vele.

A barátnőd helyében ha ezt megtudnám, akkor egy jó nagy pofont lekevernék neked, és otthagynálak a fenébe, szóba sem állva veled többet.

20/F

2016. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RarityLuv ***** válasza:
Szerintem mindenképp mondd el neki. Ha később mástól tudja meg esetleg, nagyobb probléma lehet belőle, és megcsalásnak tekintheti. Ne részletezz neki semmit, csak finoman mondd el. Minden lánynál más a reakció ezzel kapcsolatban. Ha viszont elmondtad neki, és a másik lány továbbra is érdekel (mert előfordulhat, hogy csak ez a nyomás érezhető vágyakozásnak), akkor vele is beszélj. A többit pedig meglátod. Az majd jön :)
2016. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :) Már én is bánom h ezt tettem :(
2016. aug. 16. 00:24
 5/7 anonim ***** válasza:

dönts

1. Szakítasz a barátnőddel és az új csaj felé veszed az irányt

2. Elmondod a barátnődnek hogy mi történt, hogy nagyon sajnálod és hogy bocsásson meg a másik csajt meg hanyagolod


Én az elsőt választanám

F/17

2016. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de az a baj h már közel sem érzem azt a barátnőm iránt mint régen!!! :(
2016. aug. 16. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor eldőlt, válaszd az 1 -es lehetőséget
2016. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!