Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert erzem ugy hogy bortonben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ugy hogy bortonben elek es nem tudok valtoztatni a helyzetemen?

Figyelt kérdés
szoval hatranyos helyzetu nek ereztem magam mindig.es van csomo minden ami tecsik nekem es amilyen szeretnek leni, haat leginkab azt szeretnem hogy legyen egy srac aki szivebol szeret engem :))de megakarok valtozni emberileg mert tudom hogy az egy hiba benem h neha lefagy a szam meg ilyenek es megakarom valtoztatni csak mintha nem menne mintha olyankor lefagy a szam leblokolok meg ilyenek nagyon hamar elszegyelem magam. pedig az anyukam szerint en szep lany vagyok akkor mirrt ilyen nehezz?? valaki tud segiteni?? koszonom es bocs a helyesiraserrt.. mit lehetne tenni vagy miert vagyok ilyen en tudom magamrol hogy nem vagyok agybeteg csak nehezsegeim vannak tanulsaba meg ilyenek most akorr??? es letszi normalis valaszokat kulgyetek :)) koszi :)
2016. aug. 16. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy ?


Egy jó tanács : Mindenkinek azt mondja az anyukája hogy szép de ez általában 35%-ban igaz csak ...

2016. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze persze ezt is tudom. :) 16 vagyok
2016. aug. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!