Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz élményeim vannak a fiúkkal/férfiakkal (sokat molesztáltak, követtek az utcán, volt, hogy ismerősöm vágta hozzám, hogy márpedig ő megfektet ~ sokkal idősebb)

Ezek miatt egyszerűen elvesztettem a bizalmam az összes fiú/férfi felé. Nagyon félek, ha nem kisebb nálam 2-3 évvel minimum.

Rengeteg haverom van, nagyon jól elvagyok velük így, nem sokan tudnak erről, alig lehet észrevenni, de ha valaki elkezd közeledni azonnal bepánikolok, és visszautasítom (tényleg azonnal)

Tudom, hogy ez rossz. Mit lehetne tenni?



2015. okt. 31. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem tudok mit mondani de keress olyan fiúkat aki ugyan úgy el vannak szomorodva mint te
2015. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és csak jó helyen kell keresni a szerelmet
2015. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát..... akkor próbálj meg nálad fiatalabb fiúkkal "barátkozni", és akkor hátha megjön egy picit a bizalom. ;)
2015. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zero the hero ***** válasza:
Sosem árt az óvatosság, de nem kell túlzásba vinni! Szerintem, tisztelt Kérdező, neked a sors pont néhány olyan fiúval keresztezte útjaid, akik miatt ez kialakult benned. Vannak rendes srácok is akiket lehet, hogy pont ezzel a túlzott óvatossággal/bizalmatlansággal riasztasz el.
2015. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, végzős.

Még nem nagyon kerestem a szerelmet, de most van egy fiú, aki nagyon szimpatikus.

És szerintem kölcsönös. Addig nincs baj, amíg csak beszélgetünk, de ha elkezd közeledni, kétségbe esek. Észrevette, és azóta sokkal óvatosabb, de ugyanúgy keresi a társaságom.

Szeretnék érte megváltozni, tényleg NAGYON szeretnék.

2015. okt. 31. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne járjál kihívó ruhákban - ez az első teendőd. Aztán viselkedjél komolyan, komoly témákról beszélgessél, ne flörtöljél, és ha valaki komolyan akar udvarolni, azzal miért ne próbálhatnád meg a kapcsolatot? De persze azt próbáld ki, hogy vajon csak lefektetni akar-e, vagy komolyabban járni veled. Ha egy-két hónapig nem fekszel vele le, és mégsem hagy ott, akkor lehet a dologból egy komolyabb kapcsolat.
2015. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!