Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolják, hogy elérhete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy elérhetetlen lány vagyok? Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, de egyre többen mondogatják, hogy ebben a korban már lehetne valaki. Én is örülnék neki, de azt veszem észre, hogy egy fiú sem mer lépni. Volt olyan, hogy kiderült, valakinek sokáig tetszettem, de nem tett semmit, mert úgy gondolta, elérhetetlen vagyok. Kérdeztem családtagjaimat, barátaimat is, hogy miért van az, hogy még nincs senkim, ők is ugyanezt mondták. Hogy biztos megfoghatatlan vagyok. De nem értem, én nem csinálok semmi rosszat, próbálok kedves lenni, igaz, hogy csendesebb vagyok, de azért ha egy srác odajön hozzám, azzal szívesen beszélgetek. Nem utasítottam még el senkit. Akkor miért állnak így hozzám? Lehet ezen változtatni vagy egyszerűen ilyen a kisugárzásom? Szerintetek?

2016. márc. 16. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Srac vagyok 17 ha akarsz beszélgetni 😃... Ugyis szeretsz 😁
2016. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Persze, téged mindenki szeret:D
2016. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, azért nem így gondoltam... :D
2016. márc. 16. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj te nyílni a fiúk felé, mert így, hogy csendben vagy és "elbújsz" úgy nem igazán vesznek észre, vagy éppen nem látják azt hogy nyílt vagy ilyenre. Menj és beszélgess te magad a fiúkkal, ne csak azt várd, hogy ők loholjanak rád ;)
2016. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
altalaban ez akkor van ha egy lány tényleg baromira szép :D és fosnak hogy elutasitja őket mert túl jó hozzájuk...vilag hulyesege...en mindig ezekhez megyek oda :D max tenyleg azt mondja nem :D és akkor? :D
2016. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak több ilyen srác lenne, mint te, négyes válaszoló. :)
2016. márc. 16. 22:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagyis ötös.
2016. márc. 16. 22:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 teljesen igazat adom :D

Max elutasít,megy az élet tovább. de egy igazán gyönyörű lánnyal meg baráságban lenni is jó dolog :D esetleg bemutat a többi baràtainak, stb

2016. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert biztos nagyon szép lány lehetsz :)

Én azt gondolnám, hogy mivel nagyon szép lány vagy, így sok fiú vesz körül (mert ez általánosságban igaz is), ezért én csak +1 lennék és amúgy is miért pont én kellenék. Nem vagyok valami helyes. Ezen kívül ha párkapcsolatom lenne egy ilyen lánnyal, állandóan az frusztrálna, melyik udvarol neki éppen.


Igen, nincs túl sok önbizalmam, de inkább reális gondolkodásnak nevezném ezt. Csak próbálnám magamat megkímélni a csalódástól és némi fájdalomtól azzal, hogy inkább nem ismerlek meg..:)

2016. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
add meg magad végre valakinek
2016. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!