Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez valosag?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez valosag? Letezhet, hogy ennyire szeress valakit? Ti mit tennetek a helyemben? Kicsit hosszura sikeredett de igy az ertheto

Figyelt kérdés

Minden tavaly szeptember elsejével kezdődött.



Egy új év a középiskolàban.Átlagos elso napnak indult,attol eltekintve,hogy lett egy uj osztalytarsunk,mivel nem ment at a potvizsgan igy lebukott hozzank!

Udvariassagbol koszontunk egymasnak es ennyi.En elvoltam a baratnoimmel o is a heverjaival,ismert az osztalybol par emberket mert ok is lebuktak meg hozzank az o osztalyabol,igy nem volt idegen kornyezetbe.

Teltek a napokaz orakon a tanarok kerdezgettek, kertek,hogy mutatkozzon be es mondja el miert bukott meg, mi nem sikerult, honnan jott,tudjatok a szokasos erdeklodesek

A neve furcsa volt...olyan erthetetlen mikor kimondjak egybol az jar a fejecskedbe,hogy miii???... egyik nap se ertettem tisztan,hogy hogyan is hivhatjak,mindig mikor kimondta a nevet az a gondolat futott at a gondolataimba ,hogy MI?! HOGY HIVJAK?!KI EZ?!

Igy teltek el a napok az elso hetekbe.

Aztan vegree megertettem hogyan is hivjak!Mikor az egyik tanar se ertette meg elsore es elmondta meg vagy 3szor erthetoen.*Ezaaaz végre tudtam a nevét!*

Tetszett a neve...Kulonleges nevet adtak neki a szulei!Elotte sohasem hallottam ilyen nevet..SOHA.

Mint pasi nem erdekelt,volt akkor egy kapcsolatom..nehezsegek voltak,de melyik kapcsolatban nincsenek,de szerettem?!,egyedul a feltekenysegevel tudott megoriteni,kepes volt kovetni,mikor egy hetek utan egyszer talalkozni szerettem volna a barataimmal.Mivel egy suliba jartunk surun talalkoztunk a szunetekbe.A fura nevu srac mindig nezett minket.

Sokat hulyeskedtek (a srac meg a haverjai)az orakon amiken mi is jokat nevettuk..feldobdak a hangulatot.

* Harom padsor volt az osztalytermunkben.

En elol ultem az elso padban,jobboldali padsorban,az unokatesommal.O a kozepso padsorban leghatul a haverjaval.

(Remelem nagyjabol ertheto... hogy kello tavolsag volt koztunk, de azert lattuk egymast)

Na a lenyeg a lenyeg hogy mikor vicceseket mondott,csinalt vagy beszelt nemtudom,hogy miert hatrafordultam es jo volt ot hallgatni...ezt egyszer ketszer..aztan a napok...hetek elteltevel fokozodott..egy oran akar tobbszor is hatrafordultam,hogy vessek ra egy egy pillantast csak ugy,o valahogy mindig nezett..ereztem,hogy valaki nez nem is néz hanem bámul,szugeràl. A tekintetunk többször is talalkozott es mosolygott es melyen nezett a szemembe...es ereztem hogy elpirulok, igy elorefordultam,de elotte visszamosolyogtam es figyeltem a tanarra tovabb.

Tudni kell,hogy gyulolom a nemet nyelvet nem is ertem, nem is szeretem,nem is tudom megerteni hiaba tanulom...Minden hetfon 2 nemetoram volt egymas utan nagyon utaltam bejarni de egyszer sem logtam el,3 an voltunk nemetesek az osztalyba a tobbiek mind angolosok voltaka,a fura nevu srac is. Mikor elmentunk nemet orara( az egy masik terembe volt) mindig elkoszontunk a tobbiektol..o mindig rammosolygott, en meg hat miert ne,vissza ,de ez hetekig jatszottuk el. Joerzes volt igy elmenni nemetorara. Nemtudom miert de boldog voltam attol hogy o boldog(FURA!)

Nagyon vartam a sulis napokat.


Aztan eljott november 3.-a itt mar fontosabb esemenyek tortentek

Egy ujjabb keddi nap,utolso ora, persze hogy nemet..

Az angolosoknak elmaradt az orajuk, mert a tanarjuknak dolga volt,igy maradhattunk a termunkbe.Ott voltunk 4-en a terembe,vartuk a nemettanart,kozben tanultunk mert mindenkit feleltetett.*Tudni kell hogy van egy nagy ablak a terembe,nagyon nagy ablakparkannyal parkannyal ugye es van egy sotetelofuggony elotte es en az ablakba szoktam atnezni az aznapi anyagot vagy ott tanulom meg,ugy hogy magamra huzom a fuggonyt es ugy ugyerzem hogy csak magam vagyok*tudom hulyesegde hat mindenkinek vannak furcsa szokasai*

Ja es igen lathattad hogy 4 en voltunk..a srac..bent maradt velunk es beszelgettunk,nevettunk,aztan valahogyan feljott arrol a szo hogy o mar tavaly is latott engem es akkor is nezett es szep lanynak tartott..lefagytam..sokkolt,de nagyon! Nemtudom miert.Kirancigaltam a terembol..mikozben azt kerdezgettem tolle,hogy mit mondtal?mi? Erre o megint csak a cuki mosolyaval mosolygott es nevetett..ekozben azt mondta ,hogy semmi semmi...tisztan hallottam amiket mondott,de megegyszer hallani szerettem volna.Kiertunk a folyosora,becsuktam az ajtot nekitamaszkodtam o meg a falnak es mondta hogy semmi..mondtam neki ha mar belekezdett meselje el..Nevetett egyet es megkerdezte hogy biztos?!*komolyan* soha sem lattam meg komolynak.*nem mintha olyan regota meg annyira ismernem,hisz napokig a nevet sem tudtam*.

Mondtam *komolyan*,hogy igen! Újra elmosolyodott es elkezdte meselni,hogy:

Tudod van egy baratnom,*bolintottam* es o regota figyelt teged,egyszer csak azt mondta nekem az egyik szunetben, mikor kint ultunk az udvaron,hogy van egy lany aki tuti,hogy tetszene neked.

Erre en csak nevettem es azt mondtam ja.persze.ahan biztosan es ekkor felbukkantal az udvaron eppen tesi orarol mentel vissza a terembe es a baratnom mutogatott rad,hogy nezd nezd nezd ott az a lany.Erre rad neztem es azt momdtam mikozben neztelek,hogy hm...nem is rossz.Ahogyan ezt kimondtam kaptam is egy akkora taslit,hogy csak ugy csattant.*nem tudtam erre mit mondani mosolyogtam csak* nagyon sokat beszelgettunk es ennek a kozeben felbukkant a nemet tanarom,es elkuldte a sracot,o mondta majd beszelunk,en mondtam,hogy jo es bementem a terembe.

Meg aznap nemet ora utan kiultem az udvarra a padra es vartam a baratomat mert neki volt meg egy oraja.Es lattam hogy a srac megy az udvaron meglatott koszont es nezett(de nagyon) memt oda a baratnojehez,osszevesztek es azt probaltak megbeszelni.Egy kb negyed ora utan meguntam a varakozast es elindultam ki az iskolabol a buszhoz ami hazavisz.

Aznap este jott egy uzenetem tolle:

-Engem vartal a padnal?

Elmondtam neki,hogy a baratomat.Aznap este nagyon nagyon sokat es sokaig beszelgettunk.Sot utanna minden este,volt hogy nem aludtunk semmit csak azert hogy beszelgessunk.

Suliba tobbszor odajott hozzam.Jatszottunk,fogadasokat kotottunk,beszelgettunk,hulyeskedtunk.

Mindig mondta milyen szep vagyok es hogy lehetek egy ilyen sraccal nem erdemel meg.Kozben o szakitott a baratnojevel.par hetre ra meguntam a folytonos feltekenykedest mar nem voltam boldog mellette..es mi is szakitottunk..ok ujra egyutt voltak..de attol beszelgettunk es semmi se valtozott.Aztan ujra szakitottak.

Nagyon hasonlo a gyermekkorunk mind a kettonkell szinte ugyanazok a rossz dolgok tortentek.Nagyon megertettuk egymast...biztunk egymasba.Tiszteltuk a masikat...o probalkozott szerette volna ha tobb lesz ebbol mint baratsag...en nem...volt penze mert dolgozott suli mellett nekem nem..mi szegenyek vagyunk de nagyon.Anyunak sokat meseltem rolla hogy milyen sok jo dolog tortent velunk meg ilyenek.Anyu oszinten megmondta hogy vele nem lehetek,keressek mast...soha nem fogaja elfogadni.Sokaig probalkoztam de hiaba...Kozben a sracnak a pokolasait az amolyan kedvessegeit visszautasitottam es megmondtam neki mi soha sem lehetunk egy par...maradjunk baratok...de o nem adta fel:) nem nyomult de tudtam hogy o meg akar engem.Tovabbra is beszelgettunk nagyon sokat.

Aztan egy nap az orak utan titokban felosontunk az emeletre beszelgettunk...aztan mind a ketten hangok voltunk arra hogy csokolozzunk(nekem okom volt ra) nem hagytam..mert akkor mar ujra egyutt volt a baratnojevel es nemakartam a lanynak rosszat..tudtam nekem sem esne jol forditott helyzetben ha kiderulne.

Aztan hirtelen felindulasbol berangadtam a fiuwcbe es ott csokoloztunk..aztan kiszaladtunk es meglatott engem a takaritono nagyon nezett..tuti hogy rosszra gondolt...

Aztan sokat beszelgettunk..egyszer csak ott hagyta az iskolat.

Hiaba kertem ne tegye..Elment teljes alasban dolgozni..beszelgettunk tovabbra is de idovel nem ugy mint reg...nagyon hianyzott sokat sirtam estenkent miatta..aztan lett egy baratnoje aki nagyon nagyon aranyos csajszi volt...imadtam!Boldogga tette..orommel meselt rolla vagy vele toltott kozos perceikrol.

En akkor mar szerettem.De orultem a boldogsaganak

Aztan szakitottak a lanyal mert a lanynak nem volt eleg az az ido amit egyutt tudtak tolteni a munkaja miatt..tobbet akart.

Beszelgettunk tovabbra is.

3 szor meglatogattam a varosaba..nagyon messze lakik tollunk.

Utolso alkalommal ott is aludtam.

Tudja hogy nagyon nagyon szeretem.De o sajnalja hogy nem tudja viszonozni..o ujra egyutt van a regi baratnojevel.

De mikor velem volt van nem ezt ereztem..nem azt ereztette hogy mi csak baratok lennenk...almaban tobbszor is atolelt en nem tudtam aludni..sirni tudtam volna egyszerre a fajdalomtol hogy ennyire szeretem es nem lehetunk egymase..igen anya meg mindig nem akarja elfogadni...es egyszerre a boldogsagtol,hogy mikozben alszik es tudja hogy ott fekszem mellete atolel el es ha elfordulok ujra megkeresett es atolelt... ugy alsudt.Biztonsagban eteztem magam mellette... eszerevette hogy nem alszom..nemtudom hogy...es azt kerdezte suttogva a fulembe hogy miert vagyok ennyire feszult? Probaljak meg aludni egy kicsit..es megpuszilt..atolelt.Es ereztem hogy szereti a tarsasagom.Gyonyoru helyekre vitt el mikor nalla jartam.Ha nagy darab ferfik neztekram ugy hogy hmm... akkor odahuzott magahoz mikor megijedtem es egybol nem feltem..ereztem azt a biztonsagot...soha senkinel nem ereztem meg ezt...nagyon fontos nekem.Megfogta a kezem es ugy setaltunk...Mikor ott aludtam aznap mondtam neki hogy elkell ot felejtenem...es utolsonak voltam nalla..ne beszeljunk tobbet.. mikor elvaltunk..mikor kikisert a vonathoz hajnalba beszelt hozzam de egy szavat sem ertettem..belul sirtam..fajt a mellkasom..mikor odakisert a vonathoz..megolelt visszaoleltem elloktem es sirva mondtam neki ne.sirni fogok..megolelt megint...rammosolygott es mondtam nevettve hogy mennem kell...kinyitotta a vonat ajtot es azt mondta "Si amore mio capito" mikor azt mondtam neki hogy szeretlek..es felszaltam...nagyon sirtam...de lattam az ablakbol hogy nem ment el..megvarta meg elindult a vonat es szivet mutatott..ahogy nem lattam tobbet...sirtam...nagyon...fajt...ugyanugy faj most is...rettentoen hianyzik...a 2 oras utat vegig sirtam hiaba voltak mellettem az emberek nem erdekelt...azota minden megvaltozott...nincs olyan het hogy ne vele almodnek...munka se kot le...ra gondolok minden perceben...ha valaki kerdez felole vagy eszembe jutnak a gyonyoru kozos emlekeink elmosolyodok es feldobja az egesz napom.... este kitor rajtam mindig a hianya..nem tudok ra haragudni..orulten szeretem..es ennek mar egy eve lassan.

Hulyeseg elmenni hozzajuk?Hogy ujra lathassam?


2016. aug. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kicsit hosszú... 😃
2016. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hosszú, hemzseg a nyelvtani és stilisztikai hibáktól, a történet életszerűtlen, de ha valós is lenne, akkor sincs semmi köze a felnőtt párkapcsolatokhoz.
2016. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Padsorok, németóra, angolóra, tiniszag... a német mellé a nyelvtan is bekerült az utálatos tárgyak közé valahol második környékén, jól gondolom? :D Mindegy, ez nem idevaló. Meséld el a hasonló képességű barinőknek tesi meg ebéd között.
2016. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
Ragozás, különös tekintettel a helyragokra; egyes. Helyesírás még jóindulattal is egyes alá. Azonkívül ez tinikategória.
2016. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az elejét olvastam.Odamehettél volna a fiúhoz megkérdezni a nevét már első napokban.:-D

Tini kategória.

2016. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ez csak számodra érthető így :D
2016. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen ami ebbol a szovegbol vilagos hogy a te hosszerelmed mar ilyen fiatalon is egy iskolazatlan proli nulla jovokeppel es ambiciokkal. Jo, tudom 14 evesen nem ezt nezi az ember... :"D.
2016. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Menj el,aztán tisztázd le.Ha nem sikerül,akkor felejtsd el.

Mondjuk nem értem,hogy annyiszor volt épp szabad.Hogy nem jöttél vele össze olyankor?

2016. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tini kategoria
2016. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!