Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Belemennétek a távkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel kb fél éve ismerjük egymást. Először csak barátként tekintettem rá, mert a barátjával kavartam, aki csak szépen kihasznált.

Ezzel a fiúval ezekután egyre többet beszélgettünk, nemérdekelte,hogy a barátjával voltam, szépen lassan belémszeretett. Énis kezdem azt érezni, hogy kezdem megszeretni. Figyelmes,kedves, megérti a gondjaim-ami nálam nem egyszerű feladat... Csak a gond az, hogy kapott egy átmeneti külföldi állást. 2hónapig nemtudnánk találkozni. Amikor pedig hazajönne, tanulmányaim miatt elkell költöznöm 100km-re odébb. Mitévő legyek? Kezdjünk bele egy olyan kapcsolatba, amiről tudjuk, hogy 2hónapig max csak telefonom beszélhetünk,utána pedig max havonta 2x tudnánk találkozni? Vagy ez egy halálraitélt dolog?

Nektek mi a tapasztalatotok a távkapcsolatról? Működik?

19L, ő 21F

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. jún. 26. 12:23
 1/1 anonim válasza:
Ha szereted ezt a fiút akkor ne add fel. Vágj bele. Nem fog kihasználni. Ha nem mész bele akkor nem valószínű hogy továbbra is tartani fogjátok a kapcsolatot hiszen valószínű cikis lenne. Ha hisztek benne hogy működni fog biztos hogy sikerülni fog. Manapság már renfeteg eszköz van a kapcsolattartásra. Skype,Facebook,Snapchat,Instagram stb... Nekem van egy amerikai barátnőm akivel már régóta tartom a kapcsolatot. Nagyon rég óta. Tudom hogy ezt nem lehet egy párkapcsolathoz hasonlítani. Mégis azt mondom hogy menj bele. Biztosan sikerülni fog.
2016. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!