Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbikus létemre nem találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus létemre nem találok egy normális lányt sem, MIÉRT?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, volt már egy barátnőm de szakitottunk... Nos probálok ismerkedni, de egyszerüen sehol nem lehet. Társkeresők 95%a kamu emberkékből áll össze, a maradék 5%ék meg vagy nem tetszik nekem, vagy 42452242kmre van tőlem. Nagyon szeretnék már egy olyan LESZBIKUS nőt találni aki benne lenne az ismerkedésbe és nem félne a kapcsolat szótol. De nem tudok ilyet találni sehol, számtalanszor probáltam már, itt gyakorin is, de sosem jön össze, mert itt is a leszbikusok 90%a kamu ! Már tehetetlen vagyok, mi a fenét csináljak hogy végre rám találjon a boldogság???

2016. ápr. 21. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted és görcsösen kergeted, akkor nem jön össze. Ilyen hozzáállással egy ócska embert is jónak fogsz látni és jön a pofára esés. Tudom, hogy nehéz, de éld az életed, szexet máshogy is meg lehet oldani ha épp hiány van abból.
2016. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az.. már lassan 1 éve nincs senkim és ez nagyon rossz. Nem csak a szexről van szó.:/
2016. ápr. 21. 20:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyek? Én eddig csak ott ismerkedtem meg leszbi lányokkal... rock kocsmákban meg koncerteken meg ilyesmik. Nyári fesztiválok is jók lehetnek ismerkedéshez.
2016. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Te még mindíg jobb helyzetbe vagy mint én, szóval ne panaszkodj. :)
2016. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Talan mert pasit kene keresned😄 bocsi nem hagyhattam ki xd de am miert folyamodtál erre? Hogy leszbikus leszel? Nem itellek el vagyilyesmi... nehpgy azt hidd, csak érdekel hogy miért?:))
2016. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez nem választás kérdése , ilyen a nemi beálitottságom.:)
2016. ápr. 21. 21:51
 7/16 anonim válasza:
Írj ha gondolod :) 18/L
2016. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. Ha gondolod ír j:) 18/L
2016. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
"nemi beállítottságom" szexuális orientációnak hívják azt hogy melyik nemhez vonzódsz. Látszik hogy tini kategória vagy
2016. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Édes istenem. :D Nem tehetek rola hogy a puncira bukom, és undorodom a férfiaktol. :D És ne probáld már bemesélni nekem , hogy saját magamnak csinálom ezt, eldöntöttem leszbikus leszek mátol azt csá. Te is biztos egy homofob emberke vagy, de akkor rossz kérdésre válaszoltál, és igen 17 éves vagyok, bár nem tudom mért kell leszolni és bunkozni :D Isten áldjon !
2016. ápr. 22. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!