Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti engednétek ezt a 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek ezt a 14 éves lányotoknak? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Ha anya lennél és a 14 éves lányod egy olyan fiúval akarna együtt aludni a lakásotokban,akit 3 hónapja ismer és te is jókat hallottál róla,és 15 éves,akkor megengednéd,úgy,hogy azon az estén nem vagy ott,csak hajnalban jössz haza?

2016. aug. 18. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Igen szerintem elèg nagy màr a lànyod ès ha a te szemszögedböl a rosszabbik eshetősèg következik is be hogy úgymond kojitàlnak akkor pedig szerintem. Màr elèg èrett hozzà vannak roszabb dolgok is mint hogy jól èrzi magàt vele...
2016. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Girgoy ***** válasza:
75%
Nem. Ha normálisak és tényleg szeretik egymást, meg fogják érteni. De én nemcsak úgy kategorikus megtiltanám, hanem elmondanám, hogy egy párkapcsolatnak van egy szép kifutási ideje, ahol sokmindent lehet csinálni, ahogy jobban megismerik egymást, érnek, stb. és későbbre is lehet jó dolgokat hagyni. Ha siettetik ezeket, hamar kifognak égni, egy idő után a szex túl lesz hangsúlyozva a kapcsolatukban és kevesebb időt fordítanak a lelki dimenzióra, nem lesz benne újdonság, ellaposodik, stb. Ha egy huzamra húzol le egy üveg bort, fuldokolsz, kiütöd magad és elmegy a kedved a bortól. Ha szépen lassan iszogatod, minden cseppjét élvezni fogod.
2016. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen,megengedném,mert bíznék benne annyira,hogy jól megneveltem és nem fog az első sráccal lefeküdni.

És őszintén tapasztalatból mondom,hogy sok szülő rémeket lát...14 évesen én is alhattam együtt a 17 éves barátommal (akivel azóta is együtt vagyunk és én még mindig szűz vagyok..:)). Nem feltétlen a szexre vágynak/unk,hanem arra,hogy valakihez odabújhassanak. Szerintem nyugodtan engedd.:) 16/L

2016. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

14 évesen 3 hónap után ez még nagyon korai.

Fél év után talán... de még nem egyedül. Aludjanak csak együtt, de még ne szexeljenek, csak ismerkedjenek egymással.

2016. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha meg is engeded kérdezd meg , hogy mit fognak csinálni , majd rejts el egy kamerát az összes olyan szobába ahol van ágy , ha nem azt csinálja amit mondott akkor pedig büntesd meg.
2016. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Papi Gonzales ***** válasza:
100%
ezt a csak hajnalban hazajövősdit nem nagyon értem
2016. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
94%
#5 Úristen!!!!! Miért kéne ilyen helyzetbe hozni a lányodat?!?!? Sokkal fontosabb, hogy elbeszélgessen vele a védekezésről (még akkor is ha nem akarnak semmi ilyesmit csinálni az este folyamán) inkább hagyjon otthon gumit, vagy bármit. Felesleges tiltani a szexet. Csinálja mindenki akkor ha már úgy érzi, hogy megérett rá.
2016. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
14 évesen nem...
2016. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

"inkább hagyjon otthon gumit"

Azt lehet, de ráadásul még ne is menjen el otthonról. Jöhet a fiú, beszélgessenek, bemehetnek a lány szobájába is... de ilyen rövid idő tán még ne aludjon ott.

2016. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
#5 Egyetértek veled !!!!!
2016. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!