Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, nem akarom elveszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem akarom elvesziteni?

Figyelt kérdés

Szoval van egy nagyon jo baratnom, akit imadok, viszont egy ideje megvaltozott. Eddig heteronak hittem, viszont most elvileg rajott arra hogy o valojaban a lanyokat szereti. Mar a szuleinek is elmondta. Na en ott jovok a kepbe, hogy mindezzel egyutt kitalalta, hogy o szerelmes belem, es h szeretne velem jarni. Na mar most en 100%-ig hetero vagyok, magam mellett csakis fiut tudnek elkepzelni. De felek, hogy igy tobbet nem lehetunk olyan jo baratnok, mint amilyenek voltunk. Sot, igy mar en magam sem akarok vele nagyon baratkozni. Ha meg anyam veletlenul megtudna, hogy a legjobb baratnom leszbikus, akkor eltiltana ot tolem. Az a baj h nincs sok baratom, az iskolaban kb egyedul vele vagyok joban. Tanacstalan vagyok. Probaltam vele megbeszelni a dolgot, es mindig megigeri h nem maszik ram ugymond, de aztan elobb vagy utobb megszegi az igeretet. Mit tegyek?


16/L


2016. aug. 18. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nyald ki
2016. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez egy elég kellemetlen helyzet és nehéz is..

És ha találnál neki egy másik leszbit akivel mondjuk össze tudna jönni?

És igy akkor neked is meg neki is jó lenne..

Hirtelen csak ez az ötlet jutott az eszembe...

2016. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, nem könnyű, csak azt sulykolnám, hogy nem akarod elveszíteni, de csak barát. De ha ő meg szerelmes, akkor neki ez meg szenvedés. Hátha talál magának párt és tudtok barátok maradni.
2016. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A par talalas jo otlet :D


Egyb kedves elso: ha veled es a haveroddal tortenne ugyan ez az eset, te le..pnad? Csak mert ugyan az a dolog :)

2016. aug. 18. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy sorozat, ami totál ugyanarról szól mint a ti szituációtok:D Faking it a címe.
2016. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!