Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarom az...

Mit tegyek? Nem akarom az unokatesómat, akivel nagyon jóba vagyok, emiatt elveszíteni.

Figyelt kérdés

Egyik este hosszasan elbeszélgettem az egyik unokatesómmal, akivel nagyon jóba vagyok. Szóba került, hogy az egyik ismerősének az egyik osztálytársa leszbikus. Erre ezt mondta:"Fúj, egy leszbi az osztályába, én biztos nem viselném el, ha egy leszbi lenne az osztálytársam!" Erre ezt mondtam:"Elég szomorú, hogy így vélekedsz az emberekről, mert lehet, hogy az a csaj tök rendes, nem kell emiatt elítélni!" Erre elkezdi:"Jó, jó, de akkor is fura!" És attól félek a legjobban, hogy, ha egyszer elmondom neki, hogy leszbikus vagyok, akkor mivan, ha undorodni fog tőlem, vagy utálni fog emiatt,hogy mondjam majd el neki??

14/L



2012. okt. 14. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

KATEGÓRIA!!!


Unokatesód hozzáállása elég gáz. De sajnos ez jellemző a legtöbb emberre...Egyszerűen nincs bennük együttérzés... Miért lenne az rosszabb bármivel is aki meleg?!

Sohasem értettem ezt az ellenszenvet.

Én nem vagyok ugyan meleg, de van leszbikus ismerősöm és semmi bajom sincs vele! Volt olyan, hogy utaztunk busszal és ismerősökkel találkoztunk és elkezdték mondani hogy "milyen meleg van itt", meg "nem szégyelli magát..." Amikor bevédtem akkor meg én voltam a hibás...


Unokatesód meg még változik. Ha elmondod neki biztos nem fog leszólni, bár lehet, hogy utána tartja a távolságot...

DE! ha igazán jóba vagytok akkor ez miatt nem lesz gond!


18/L

2012. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zsazsa92 válasza:
100%
jól mondja az előző,ha annyira jóba vagytok,akkor ez nem lehet gond!!
2012. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem. :) Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2012. okt. 15. 13:57
 4/11 anonim válasza:
Hello!Én is ebben a cipőben járok,anyukámnak már elmeséltem és ő teljesen megértő volt de lehet h az uncsi-tesód még nem érett a téma kezeléséhez ezért szerintem puhítanod kéne mielőtt megbeszélitek!Ha gondolod írj! 14/L
2012. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, hogy ezt... DE!


14 évesen honnan tudjátok, hogy leszbikusok vagytok? Ilyenkor még javában tombolnak a hormonok... Ez hogy jött? Vagy csak most ennyire "divat"


(Tényleg bocsi a kérdésért... csak érdekel...)

2012. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

19:31:Szia! :) Oksa, köszi a jó tanácsot! :)

19:44:Semmibaj! :) Nálam ez egyáltalán nem divat, engem a lányok érdekelnek, a fiúktól undorodom, igazából soha nem voltam oda még egy fiúért sem, még, akkor se, ha más lányok a nyálukat csurgatják értük. Engem egyáltalán nem vonzanak a fiúk, csak a lányok. :)

2012. okt. 15. 19:56
 7/11 anonim válasza:
Hello 4-es vagyok!Mindenki ezt mondja de engem már érdekelt fiú is de a lányok sokkal jobban és nekem ez egy megérzés de NEM divat mert körülöttem(fiatalok)kb senki sem támogatja.Belátom ez még változhat de pillanatnyilag most ezt érzem!Egyébként semmi baj! :)
2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy válaszoltatok! :)
2012. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21:17:Szia! :) Engem tényleg nem érdekelnek a fiúk, csöppet sem! Értem. :)
2012. okt. 16. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez magánügy. Ne mond el senkinek, max annak akiről tudod hogy értelmes és megértő és te is bízol benne. Unokatesódnak meg semmi köze hozzá.
2012. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!