Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ilyen lehet? Ez miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen lehet? Ez miért van?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy egy néhány éve ismert barát iránt egyszercsak többet kezdtek érezni?

Mit választanátok, egy helyesebb fiút akivel csak párszor találkoztatok, vagy egy ilyen barátot, akivel sok időt töltöttek már el együtt, akivel talán hirtelen fellángolás ez?



2016. aug. 19. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehetséges....azt nem tudom,hogy kit választanék,mert a személyiségük lenne a fontosabb,nem pedig az,hogy mióta ismerem. :)
2016. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha az egyiket ismered ugye rég óta, míg a másik szinte alig, személyesen csak 6-8x találkoztatok. Lehet hogy az előbbit emiatt?
2016. aug. 19. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam attól is függ, hogy ki tetszik jobban, kinek tetszik jobban a személyisége :D
2016. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,simán lehet.
2016. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én a te helyedben egyiket se választanám hanem keresnék egy olyat akinél fel se merül a választás lehetősége mert ösztönösen tudom hogy ő kell nekem. De mivel te a te helyedben vagy és nem az enyémben ezért bármelyiket választhatod. Szabad akaratod van ezt ne feledd!
2016. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki felé húz jobban a szíved?

Őt válaszd!

2016. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A minél "hitelesebb" vélemények miatt egyelőre nem szeretném megmondani, hogy melyik "szereplő" vagyok ebben a sztoriban.:)

(lehet, hogy a lány, lehet, hogy az egyik fiú, de talán őszintébb válaszokat kapok, ha ez egyelőre "titok")

2016. aug. 19. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen azt választanám, akit régebb óta ismerek, feltéve ha mindkettő iránt ugyanazt érzem ( szval hogy az új fiút szeretem a régit csak barátként, akkor nyílván az új fiút, de ha mindkettő tetszik, akkor a régit)
2016. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!