Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 évesen el lehet kezdeni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen el lehet kezdeni a fiuzást? Nem túl korai? Semmi szex, maximum ölelés, puszi. Szülők, nektek mi a véleményetek? Illetve ki hány évesen kezdte el?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit hogy az "ezzel csak el lenne rontva a gyerekkor" és az "ennyi évesen tilos a szex, ráérsz még bőven" -nel kíméljenek.

Szex itt 20 év alatt tabu. Akárki akármit ír/papol, előbb nem történik meg. Itt nem ribizlinek lettünk nevelve.


2016. aug. 19. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Igen, nem. Nem vagyok szülő, így nem tudok véleményt mondani. :D Még nem kezdtem el csajozni. 15/F
2016. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia ez sok mindentől függ hány éves a fiú? Stb.
2016. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán elszoktak kezdeni akkor is ha nem egyeznek bele csak akkor titokban csak úgy mondom.
2016. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha nincs szex csak ezek amiket leírtál akkor szerintem miért ne ?

14l

2016. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
fiam van, neki 14 éves korában mondtam, hogy ha jobb lenne, ha később érnék haza, szóljon!... ugyanez lenne ha lányom lenne. de ez én vagyok, minden szülő más. és egyet értek azzal, hogy ha szexelni akarna a pár, akkor úgyis fog. akkor meg miért ne otthon, kellemes, kényelmes körülmények közt?
2016. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Egy 14-15 éves gyereknek se kellemes, se kellemetlen körülmények között nem kell szexelni.... És ezt jobb esetben meg is értik, nem pedig a lovat kell alá adni, hogy 14 évesen nyugodtan vigyen haza egy korabeli kislányt és dugja csak meg, inkább te érj később haza, minthogy ezt a fontos eseményt el ne halasszák érettebb korra....
2016. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Huha de örülnék ha ilyen anyukám lenne:D
2016. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
apa vagyok :-)
2016. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Szerintem elkéstél,kiöregedtél már ebből az egészbőll. Vonulj zárkába és légy apáca,és /vagy szerezz be jó sok vibrátort,mert ha eddig nem volt palid ,akkor vagy ronda vagy es büdös ,vagy szimplán egy szerencsetlen faroklohasztó csicska.Ém 12 évesen veszítettem el , 18 évesen már 2 gyerek anyja voltam ,akiket ugyan ebben a hitben neveltem fel 42L
2016. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!