Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megöleljem ha találkozunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöleljem ha találkozunk legközelebb? 15L

Figyelt kérdés
Szóval egy fiúról van szó, aki nagyon bejön nekem, és ő is elég sok jelet mutat, amik arra utalnak hogy kölcsönös az érzés. Még nem volt köztünk puszi/ölelé, több meg pláne nem. Ha legközelebb találkozunk szerintetek nem venné furán ha megölelném? Valahogy úgy gondoltam, hogy kitárom a karjaim meg mondom h "na gyere" vagy valami xD rég nem láttuk már egymást, így nem is lenne annyira fura. Szerintetek?

2016. júl. 24. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy úgy gondoltam, hogy kitárom a karjaim meg mondom h "na gyere"


Na én itt rohannék el sikítva...


Inkább karold át, próbálj közelebb húzódni hozzá, valószínű úgyis vevő lesz rá.

2016. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Egyetértek az elsővel. Ez a na gyere dolog eléggé strange. :D Inkább csak búj hozzá, vagy akármi, de ne ezt.

2016. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak Menj oda "szia XY" és öleld meg. Ennyi.
2016. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oke ezen en is gondolkoztam hogy fura😂 Koszi a valaszokat johetnek meg!:)
2016. júl. 24. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ez úgy volt, hogy a fiú kezdeményezte. :D

Nekem akkor már rég bejött, meg ő is adott jeleket. És sulin kívül találkoztunk, már 1-2 haverja ott volt, ő késett egy kicsit. A fiúkkal kezet fogott, engem meg megölelt. Nekem meg pont zsebben volt a kezem(tél volt) és alig tudtam kiszedni onnan. xDD

Szóval érdekesen nézhetett ki, de fázis késéssel visszaöleltem.

Ne mondj semmit neki, csak öleld meg, én is csináltam ilyet, ellökni tuti nem fog. :D

2016. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez a na, gyere papahoz meg "lottyenj ide ven csocsomre" inkabb akkor dukalna, ha tesok vagy haverok lennetek es kolcsonosen nem akarnatok egymastol semmit.

Igy viszont nem lenne tul beindito. Inkabb koszonj neki es oleld meg kedvesen, noiesen, nem kell a nyakaba vetni magad, de egy olelessel semmi baj nincs :) nem fog ellokni, nyugi.

2016. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
térdelj le elé, az egyértelműbb célzás:d
2016. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D koszi a valaszokat! Akkor majd szo nelkul megolelem:) sztem sem fog ellokni😂
2016. júl. 24. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, ha 5 válaszolóból 3 azt mondja, hogy ne öleld meg akkor nem fogod? Ennek magától kell jönni nem úgy, hogy megkérdezed a szomszédot, hogy öleld meg a srácot vagy ne.

Bocsi ha bunkó voltam. Ez egy ilyen nap :))

2016. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 jo persze nyilvan csak azert gondoltam megkerdezek masokat h mit gondolnak errol😂
2016. júl. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!